Wiśniewski wycofa pozew rozwodowy? W ich relacji nastąpił przełom. Dominika ma jednak spore wątpliwości

Michał Wiśniewski podobno chce wycofać pozew o rozwód. Dominika Tajner w rozmowie z "Plejadą" skomentowała doniesienia.
Zobacz wideo

Dominika Tajner jakiś czas temu poinformowała, że Michał Wiśniewski chce rozwodu i złożył już pozew do sądu. Dlatego córka Apoloniusza Tajnera wyprowadziła się z ich wspólnego domu. Do tej pory nie wiadomo, co tak naprawdę było powodem rozstania. Internauci spekulują, że piosenkarz był zazdrosny o swoją żonę, kiedy występowała z Wojciechem Jeschke w "Tańcu z gwiazdami" i to mogło być powodem rozpadu związku. Jednak ani ta, ani inna teoria internautów nie została potwierdzona.

Michał Wiśniewski wycofał pozew?

Dominika od początku maja przeżywa bardzo trudne chwile. Jej syn Maksymilian w majówkę trafił do szpitala. Jak podawał "Super Express", chłopiec miał wysoką gorączkę i stracił przytomność. Natychmiast został przewieziony do jednego z warszawskich szpitali. Okazuje się, że w tym tragicznym momencie Wiśniewski wspiera Tajner. Co więcej, "SE" donosi, że podobno wokalista ma zamiar wycofać papiery rozwodowe. Jaka jest prawda? Otóż sama Dominika nie ma o tym pojęcia, ale według niej nie ma na to szans.

Nic nie wiem na ten temat. Moim zdaniem to mało prawdopodobne. Teraz cały czas poświęcamy mojemu synkowi - powiedziała Dominika Tajner w rozmowie z "Plejadą".

ZOBACZ: Wiśniewski nagrał nową piosenkę. Nawiązuje do Tajner? "Chciałbym przeprosić za tamte słowa"

Jak myślicie, jest jeszcze szansa, że Michałowi i Dominice uda się odbudować tę relację i wrócą do siebie?

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.