Helena Englert w tym roku skończy 19 lat i kończy z grzecznym wizerunkiem. Zmieniła fryzurę. Internauci pod wrażeniem. "Co za zmiana"

Helena Englert zdecydowała się na metamorfozę. Zmieniła fryzurę i pokazała się w krótszych, prostych włosach. Odważyła się także na nowy kolor.

O Helenie Englert zrobiło się głośno dzięki roli Angeliki w serialu "Barwy szczęścia". Aktorka ma już na swoim koncie dość odważne sceny łóżkowe. Jej bohaterka wdała się w romans ze starszym nauczycielem, z którym doszło do zbliżenia. Ponoć to nie spodobało się jej rodzicom, czyli Janowi Englertowi i Beacie Ścibakównie. Choć jej kariera nabierała rozpędu, zrezygnowała z gry w produkcji. Aktualnie przygotowuje się do wyjazdu na studia aktorskie do USA.

Zobacz wideo

Helena Englert przeszła metamorfozę

Jednak to nie jedyne zmiany, jakie zaszły w jej życiu. Aktorka zdecydowała się także na zmianę fryzury. Wcześniej jej znakiem charakterystycznym były kręcone włosy, sięgające za ramiona. Podczas wizyty u fryzjera zdecydowała się je skrócić i wyprostować, lekko też rozjaśniła kolor. Jej metamorfoza przypadła do gustu internautom:

Co za zmiana.
Pięknie wyglądasz.
Ale ślicznie - komplementują.

Naszym zdaniem zmiana jest niewątpliwie na plus. Widać także po Helenie, że dobrze czuje się w nowym wydaniu i nie żałuje, że odważyła się odświeżyć wizerunek. A Wam jak się podoba?

AW

Więcej o: