Reni Jusis i Tomek Makowiecki są już po rozwodzie. Rzecznik sądu potwierdza. "Skończyło się na jednej rozprawie"

Po dwunastu latach małżeństwa Reni Jusis i Tomek Makowiecki rozwiedli się. Informację tę potwierdził rzecznik Sądu Okręgowego w Gdańsku.

O rozpadzie małżeństwa Reni Jusis i Tomka Makowieckiego mówiło już w lutym tego roku. Wówczas do mediów trafiła informacja na temat ich rozwodu, aczkolwiek oficjalnie nie została ona potwierdzona. Aż do teraz. W rozmowie z portalem Plejada.pl rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Gdańsku zdradził, że Jusis i Makowiecki są już po rozwodzie. 

Zobacz wideo

Reni Jusis rozwiodła się z Tomkiem Makowieckim

Mogę potwierdzić informację, że rozprawa została przeniesiona z dnia 9 maja na 25 kwietnia 2019 r. Sąd zamknął wszystko na jednej rozprawie, na której został orzeczony rozwód - wyznał w rozmowie z Plejadą rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Gdańsku ds. cywilnych, Łukasz Zioła.

Dodajmy także, że pierwsze plotki o kryzysie w związku Jusis i Makowieckiego pojawiły się już pięć lat temu. Wokalistka żaliła się wówczas w wywiadach, że Tomek wpadł w imprezowy tryb życia i nie do końca spełnia się w roli męża. Choć znajomi pary byli przekonani, że ich małżeństwo się rozpadnie, oni postawili wszystko na jedną kartę. Muzycy robili wszystko, by zażegnać kryzys. Dziś już wiemy, że to się nie udało. 

DH