Reni Jusis i Tomek Makowiecki są już po rozwodzie. Rzecznik sądu potwierdza. "Skończyło się na jednej rozprawie"

Po dwunastu latach małżeństwa Reni Jusis i Tomek Makowiecki rozwiedli się. Informację tę potwierdził rzecznik Sądu Okręgowego w Gdańsku.

O rozpadzie małżeństwa Reni Jusis i Tomka Makowieckiego mówiło już w lutym tego roku. Wówczas do mediów trafiła informacja na temat ich rozwodu, aczkolwiek oficjalnie nie została ona potwierdzona. Aż do teraz. W rozmowie z portalem Plejada.pl rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Gdańsku zdradził, że Jusis i Makowiecki są już po rozwodzie. 

Zobacz wideo

Reni Jusis rozwiodła się z Tomkiem Makowieckim

Mogę potwierdzić informację, że rozprawa została przeniesiona z dnia 9 maja na 25 kwietnia 2019 r. Sąd zamknął wszystko na jednej rozprawie, na której został orzeczony rozwód - wyznał w rozmowie z Plejadą rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Gdańsku ds. cywilnych, Łukasz Zioła.

Dodajmy także, że pierwsze plotki o kryzysie w związku Jusis i Makowieckiego pojawiły się już pięć lat temu. Wokalistka żaliła się wówczas w wywiadach, że Tomek wpadł w imprezowy tryb życia i nie do końca spełnia się w roli męża. Choć znajomi pary byli przekonani, że ich małżeństwo się rozpadnie, oni postawili wszystko na jedną kartę. Muzycy robili wszystko, by zażegnać kryzys. Dziś już wiemy, że to się nie udało. 

DH

Więcej o:
Komentarze (38)
Reni Jusis i Tomek Makowiecki są już po rozwodzie. Rzecznik sądu potwierdza. "Skończyło się na jednej rozprawie"
Zaloguj się
 • Gość: Laura Gelas

  Oceniono 63 razy 61

  Rozstanie bywa piekłem, ale prawdziwym piekłem jest pozostanie w martwym związku.

 • fuszi

  Oceniono 19 razy 19

  A tak swoja droga, co to za obyczaje, że rzecznik prasowy Sadu Okręgowego wynosi do mediów jakieś rewelacja w sprawie orzeczonych rozwodów osób prywatnych? Czy to nie jest w ogóle pogwałcenie prawa do prywatności?

 • Gość: Stary QFqfq

  Oceniono 47 razy 19

  Gdy 20-latek szuka 30-letniej mamusi z intelektem, doświadczeniem i temperamentem to działa jakiś czas.
  Ale gdy on ma 35 i wokół pełno panienek chętnych na "gwiazdora", a ona ma 45 lat - to najczęściej tak to się kończy.

 • Gość: Olka

  Oceniono 20 razy 10

  Wśród moich znajomych też wiele rozwodów. Inni wprawdzie tkwią w związkach, ale raczej toksycznych. Cały czas na siebie warczą. Moim zdaniem, instytucja małżeństwa, to już przeżytek.

 • zebrzec

  Oceniono 11 razy 9

  Tomek Makowiecki jest jedynym muzykiem z kręgu Idola i badziewia temu podobnego, który poszedł nie popowa drogą, zajął sie ambitną muzą.. choćby projekty z Władysławem Komendarkiem... nie musi sie to podobać ale szacun...

 • zdzichu_bhp

  Oceniono 18 razy 8

  Może nakazała Makowieckiemu prać tylko w orzechach i to przelało czarę goryczy? ;)

 • Gość: H b g y

  Oceniono 7 razy 5

  Ile można żreć trawę, prać w orzechach na kamieniu i nocami siedzieć przy świeczce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX