Izabela Janachowska opowiedziała o swoim baby shower. Zdradziła też, co otrzymała od przyjaciółek. Jeden z prezentów jest nietypowy

Izabela Janachowska na swoim YouTube nagrała specjalnym filmik, w którym opowiedziała o tym, jak wyglądało jej baby shower. Już po samych zdjęciach można wywnioskować, że było bajeczne.

Izabela Janachowska już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Niedawno zdradziła, że poród nastąpi jeszcze w tym miesiącu. Jednak przed porodem był czas na baby shower. Izabela Janachowska postanowiła opowiedzieć o tej niezwykłej imprezie na YouTube. Opublikowała film, w którym zdradziła między innymi, co otrzymała od swoich przyjaciół. 

Zobacz wideo

Izabela Janachowska o swoim baby shower

Gwiazda TVN zdradziła, że na jej baby shower bawiło się 25 lub 30 koleżanek, sama nie była pewna dokładnej liczby. Imprezę zorganizowała całkowicie sama, a efekt był fenomenalny. Królował błękit w połączeniu z bielą, nie zabrakło balonów czy przepysznie wyglądających słodkości. Główną rolę odegrał oczywiście spektakularny tort. 

Przy tej okazji Janachowska zdradziła także, co takiego otrzymała od swoich przyjaciółek, 

Dla siebie dostałam trochę kosmetyków, a reszta dla maluszka, czyli jednak wygrał ze mną. Dostałam cudowny bujaczek, świetny fotelik do karmienia, ale to jest taki fotelik, który rośnie razem z dzieckiem więc od początku życia do kilku lat można go stosować. Dostałam troszkę ubranek, ale bardzo niewiele z czego też bardzo się cieszę, bo sama wpadłam w zakupowy szał i właśnie najbardziej skoncentrowałam się na ubrankach. Dostałam totalnie obłędny zestaw dla bobasa do SPA, szlafroczek, klapeczki - wyznała.

Przyznacie, że zestaw SPA dla dziecka to dość oryginalny prezent dla maluszka. Mamy jednak nadzieję, że szlafrok i klapeczki wpadną w gust synka Izabeli. 

DH