Meghan Markle i książę Harry podali imię dziecka. Wiemy, jak nazywa się "royal baby"!

Meghan Markle i książę Harry najpierw pokazali dziecko mediom, a później przekazali, jak royal baby ma na imię. Zwlekali z tą informacją aż dwa dni!

Meghan Markle i książę Harry w środę pokazali swoje nowo narodzone dziecko. Jednak w czasie spotkania z prasą nie podali imienia malucha, który od kilku tygodni nazywany jest "Baby Sussex". Teraz wreszcie przekazano informację, jak nazywa się dziecko księżnej i księcia.

Zobacz wideo

Jak ma na imię dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego dostało na imię Archie, a dokładniej chłopiec nazywa się Archie Harrison Mountbatten-Windsor.

Jak widać, Meghan i Harry zdecydowali się na imię zdecydowanie spoza grupy najpopularniejszych w Wielkiej Brytanii. Jeśli u bukmacherów ktoś je obstawił, zapewne będzie dzisiaj bardzo bogaty. Najpopularniejsze imiona dawały szansę na wygranie czterokrotności obstawionej sumy.

Baby Sussex Meghan Markle i księcia Harry'ego

Dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego urodziło się w poniedziałek 6 maja o godzinie 5:26 rano. Ważyło 3260 gramów. Księżna nie wyszła - zgodnie z dotychczasowym zwyczajem - do mediów w kilka godzin po porodzie. Zrobił to książę Harry. Dopiero w środę para przyszła na krótką konferencję prasową razem z maluchem.

Więcej o: