Małyszowie wzięli udział w reklamie, by zebrać pieniądze na wesele córki? Żona skoczka odpowiedziała na doniesienia. Jest jedno "ale"

Iza Małysz skomentowała doniesienia mediów, że pojawili się w reklamie jednej z sieci komórkowej tylko po to, by zarobić na góralskie wesele córki. Nie ukrywa swojego oburzenia. O dziwo, po kilku godzinach skasowała swój wpis.

Na początku kwietnia pojawiła się informacja, że Karolina Małysz się zaręczyła. Partner wręczył ukochanej pierścionek w Barcelonie, a 21-latka pochwaliła się tą radosną nowiną na Instagramie. Jej rodzice, Adam i Iza, już planują wesele.

Zobacz wideo

Iza Małysz zażartowała z nagłówków

Jak donoszą media, ma być oni urządzone w góralskim stylu. Zostanie zaproszona prawie cała rodzina, która wspólnie będzie świętować. Co więcej, Małyszowie mają także w planach budowę domu dla jedynaczki i jej męża. Portal pomponik.pl uznał, że właśnie ze względu na te wydatki były skoczek wziął udział w reklamie. Te informacje nie spodobały się żonie byłego skoczka i wyraziła swoje zdanie na Instagramie.

No to według prasy bulwarowej Rodzina, w tym ja, przez kilka lat "leżała i pachniała" - napisała.

Komentarz Izy MałyszKomentarz Izy Małysz Screen z Instagram.com/ izamalysz

To, co jednak zaskakuje, to fakt, że Iza Małysz ostatecznie zdecydowała się usunąć swój post. 

Adam i Iza Małyszowie - majątek

Małyszowie bez wątpienia nie muszą martwić się o majątek. Ciężką pracą dorobili się sporych pieniędzy. Szacuje się, że nasz najlepszy skoczek w ciągu 17 lat swojej kariery zarobił około 30 milionów zł. Jednak nie przeszedł na emeryturę i od 2016 pełni funkcję dyrektora koordynatora ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim. Wraz z żoną prowadzą też biznes. Mają swoje apartamenty w Wiśle, które wynajmują gościom.

AW

Więcej o:
Komentarze (51)
Małyszowie wzięli udział w reklamie, by zebrać pieniądze na wesele córki? Iza Małysz odpowiedziała na doniesienia
Zaloguj się
 • Gość: ttt

  Oceniono 35 razy 31

  A niech korzysta, ciężką pracą i wyrzeczeniami dorobił się sukcesów i rozpoznawalności, więc dlaczego nie miałby na tym skorzystać. Jego decyzja, czy wyda na Lamborgini, wesele córki czy cokolwiek innego.

 • Gość: A

  Oceniono 27 razy 23

  Przeczytali 30 baniek no to trzeba dogryźć kobiecie:-)
  Prawda jest taka,że była przy nim od początku i to się liczy.
  Mam nadzieję że Pan Adam nie wpadnie w kryzys wieku średniego... Szanuję się takie osoby bo w tych czasach jest to mniejszość niestety.

 • Gość: gosc

  Oceniono 30 razy 20

  Liczenie kasy zwlaszcza kogoś to ulubione zajęcie ludzi.Niech każdy liczy swoją a nie zagląda do cudzego portfela

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 19

  Oni mają na tyle pieniędzy że nie muszą zbierać na ślub . Pan Małysz zapracował sobie na to a jego żona również pracowała tylko zazdrośni ludzie wypisują głupoty bo nie mają co robić w życiu

 • Gość: Cyc

  Oceniono 25 razy 17

  A co państwo wiecie o tej kobiecie, żescie stwierdzili, że nie zarabia i cały majątek należy do jej męża? Rzecz jasna nic, ale jak wiadomo trzeba ugryźć.

 • Gość: fala

  Oceniono 14 razy 14

  Iza Małysz jest po studiach ekonomicznych i cały czas pracuje i zawsze dokładała do domowego budzetu dobre pieniądze. Naprawdę, nie żałujmy nikomu niczego. Adam robił swoje, Iza swoje, to fajni ludzie, skromni i nalezy im się szacunek .

 • elenem

  Oceniono 18 razy 14

  Krótko mówiąc... wżenia się ktoś w bogatą rodzinę. :)

 • zdananasiebie

  Oceniono 13 razy 11

  Do Pracus smerf. Pzyjmij się do pray w HOTELU to zobaczysz jak w/g Ciebie wyglada tylko wręczane kluczy.Jak sie spocisz o 7:00 to tak kończysz prace.
  Ponadto Małyszowie muszą lepiej dbać o apartamenty ponieważ są z pierwszych stron gazet i zaraz byłyby wpisy o wielu niedociagnięiach.
  Komu zaproponują reklamę, mnie, jednej z miliona, którz sie skusi gdy zobaczy nieznaną twarz.
  Trzeba było skakać którz Ci zabronił? małby to samo ale wtedy gdy On trenował Tyś sie słodko bawił, nic w życiu nie jest darmowe.
  Pozdrawiam Rodzinę Małyszów, każdy Polak wie kto to jest Małysz

 • Gość: marcin50

  Oceniono 11 razy 11

  jeśli to złe, że sobie wystąpili, to co powiedzieć o naszej najlepsze strzelbie, p.Robercie, który zarobił pewnie 100x tyle, a zareklamuje co tylko bądź...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX