Meghan Markle i książę Harry pokazali dziecko. O royal baby mówią: "To jest jak magia!"

Meghan Markle i książę Harry pokazali dziecko. Księżna i książę mieli dzisiaj zdradzić również imię dziecka, tak się jednak nie stało.

Księżna Meghan Markle i książę Harry pokazali swojego nowo narodzonego syna. Nie podali jednak jeszcze imienia dziecka - brytyjskie media liczą na to, że w niebawem się to zmieni i wszyscy dowiemy się, jak "Baby Sussex" ma na imię.

Zobacz wideo

Ze względu na złą pogodę w Windsorze dzisiejszego dnia (cały ranek lało jak z cebra) konferencję urządzono na terenie zamku. Meghan Markle przyszła do dziennikarzy ubrana w białą sukienkę, bardzo szczęśliwa. Harry trzymał śpiące dziecko na rękach.

To magia, to jest naprawdę wspaniałe. Mam przy sobie dwóch najlepszych mężczyzn i jestem bardzo szczęśliwa - powiedziała Meghan Markle w czasie krótkiego spotkania z prasą.

Zapytana o dziecko, Meghan dodała:

Jest uroczy. I bardzo spokojny.

Na co książę Harry dodał ze śmiechem:

Nie mam pojęcia, po kim on to ma!

Dziecko księżnej Meghan Markle i księcia Harry'ego

Pierwsze dziecko księżnej Meghan Markle i księcia Harry'ego przyszło na świat w poniedziałek 6 maja. Chłopiec urodził się o godzinie 5:26 rano (dwie minuty po wschodzie słońca w Wielkiej Brytanii) i ważył dokładnie 3260 gramów.

Wbrew obowiązującej od wielu lat tradycji księżna nie wyszła do "ludu" od razu po porodzie z dzieckiem. Z mediami spotkał się podekscytowany i wyraźnie zmęczony książę Harry, który przekazał prasie i Brytyjczykom radosną nowinę. Meghan Markle i dziecko po porodzie czują się dobrze i przed dwa dni w spokoju odpoczywali w posiadłości Frogmore. Pierwsze spotkanie z mediami zaplanowano na środę. Tego dnia Meghan Markle i książę Harry spotkają się z królową Elżbietą II na pierwsze "okazanie" dziecka.