Kate i William o dziecku Meghan i Harry'ego. "Jesteśmy podekscytowani!". Uwagę zwraca jednak stylizacja księżnej. Te spodnie to hit [WIDEO]

Księżna Kate i książę William otworzyli słynne królewskie regaty w Cutty Sark w Londynie. Podczas oficjalnej uroczystości zostali zapytani o narodziny nowego członka rodziny.
Zobacz wideo

Od jakiegoś czasu mówi się o konflikcie księżnej Kate i księcia Williama oraz Meghan Markle i księcia Harry'ego. Mieli się pogniewać na siebie po tym, jak starszy brat ostrzegał młodszego przed szybkim zaangażowaniem się w związek z aktorką. Jednak emocje związane z narodzinami dziecka księżnej i księcia Sussex sprawiły, że lody między nimi zaczęły topnieć.

Zobacz: Szczęśliwy książę Harry zabrał głos: "To było niesamowite przeżycie. Jestem bardzo dumny z mojej żony". Zdradził też, kiedy pokażą dziecko

Meghan Markle i księżna Kate nie mają już konfliktu?

Niedawno pisaliśmy o tym, że księżna Kate zdecydowała się pogodzić męża i szwagra. Miała ich namawiać, by zakopali topór wojenny, gdyż jest świadoma tego, jak wysoką pozycję mają w państwie i jak są ważni dla społeczeństwa. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Wiele wskazuje na to, że jej działania przyniosły skutek. Gdy księżna i książę Cambridge pojawili się na otwarciu regat w Londynie, z radością wypowiedzieli się na temat narodzin syna księżnej Meghan i księcia Harry'ego.

Jesteśmy absolutnie podekscytowani. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę brata za kilka dni. Witamy go w Społeczeństwie Deprywacji Snu! - mówił ze śmiechem.

To trochę bardziej emocjonalna wypowiedź księcia Williama. Przypomnijmy, że oficjalnie on i Kate skomentowali pojawienie się nowego członka rodziny ze sporym opóźnieniem. Oświadczenie było dość oschłe i zawierało jedynie komunikat, że:

Książę i Księżna Cambridge są zachwyceni wieścią o narodzinach syna Księcia i Księżnej Sussex i czekają na spotkanie z nowym członkiem rodziny - czytamy.

Jednak jak widać w załączonym nagraniu, Kate i William są naprawdę szczęśliwi z powodu pojawienia się dziecka Meghan i Harry'ego.

 

Księżna Kate w modnej stylizacji

Warto też wspomnieć o stylizacji księżnej Kate, w jakiej pojawiła się na otwarciu regat. Miała na sobie bluzkę w granatowo-białe paski oraz bardzo szerokie spodnie z wysokim stanem i guzikami. Do tego dobrała granatowe buty na obcasie i czerwoną małą torebkę. Wyglądała naprawdę świetnie!

Księżna Kate i książę WilliamKsiężna Kate i książę William AP

A Wam jak się podoba ten zestaw?

AW