Małgorzata Rozenek-Majdan nie planuje zrezygnować z nazwiska byłego męża. Powód jest bardzo praktyczny

Małgorzata Rozenek od ponad dwóch lat jest zoną Radosława Majdana. Mimo to nadal posługuje się nazwiskiem ojca swoich dzieci.

Małgorzata Rozenek-Majdan wypłynęła samodzielnie na szerokie wody polskiego show-biznesu w 2012 roku, kiedy to została "Perfekcyjną panią domu". Wcześniej była znana głównie z bycia żoną Jacka Rozenka. Mimo że ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu, a celebrytka od kilku lat jest związana z Radosławem Majdanem, to nadal używa nazwiska byłego męża.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek nie zmieni nazwiska

Od rozwodu Małgorzaty i Jacka Rozenków minęło już ponad sześć lat. Byli małżonkowie zdążyli ułożyć sobie życie na nowo, jednak nic nie wskazuje na to, żeby "Perfekcyjna" miała zrezygnować z nazwiska, z którym jest kojarzona od początku swojej kariery. Złośliwi sugerowali, że bez niego marka celebrytki straci na wartości. Jak się okazuje, powód jest zupełnie inny.

Moje dzieci noszą nazwisko Rozenek i bardzo bym chciała, żebym nosiła to samo nazwisko, co moje dzieci. To jest bardzo praktyczne i dziwne, gdybym rezygnowała z nazwiska, które jest nazwiskiem moich dzieci - zdradziła w rozmowie z "Faktem".

Dodała też, że jej mąż nie ma z tym "absolutnie żadnego problemu" i oboje pozostają w bardzo dobrych relacjach.

Przypomnijmy, że byli już małżonkowie doczekali się dwóch synów: trzynastoletniego Stanisława i prawie dziewięcioletniego Tadeusza. Pomimo rozwodu aktor i celebrytka wspólnie biorą udział w ich wychowaniu. Swoją drogą, spodziewaliście takiego wytłumaczenia? 

Więcej o:
Komentarze (33)
Małgorzata Rozenek-Majdan nie planuje zrezygnować z nazwiska byłego męża. Powód, choć praktyczny, może zaskoczyć
Zaloguj się
 • sskrytykrytyk

  Oceniono 12 razy 10

  Swoją drogą, owszem spodziewaliśmy się! Bo to logiczne jest.. Ale plotkowe "redaktorki" mają w gaciach mokro z podniecenia..

 • Gość: gosc

  Oceniono 10 razy 6

  zameczacie nas ta babsztylem

 • peryskopowy liopleurodon

  Oceniono 4 razy 4

  To dwuczłonowe nazwisko Rozenek-Majdan już chyba na całym świecie jest tak znane, że właściciele willi, lokali w blokach, wsiach zagrodach, ziemiankach na półkach w lodówce mają cały zestaw Małgoś

 • żararaka straszny

  Oceniono 4 razy 4

  Bez Rozenek-Majdan nikt by nie wiedział o kogo chodzi Rozenek Rozenek co to jest a tak wiadomo

 • Gość: Stały już znudzony czytelnik

  Oceniono 6 razy 4

  GAZETA WYBORCZA-zabraniamy wam pisać o Rozenek,bojuż to takie nudne ,że tego czytać się nie da.Przestań nas zanudzać jej dywagacjami.Mamy tego dość.Co ona wam ślubowała,że codziennie o niej takie bzdety piszecie??????? Koniec z tym.Dajcie coś mądżejszego do czytania.

 • Gość: Janka

  Oceniono 3 razy 3

  Pani Małgorzata jest atrakcyjna aczkolwiek dojrzała kobieta zgrywająca małolatke wyglada komicznie . To nie hejt .

 • Gość: Piotr

  Oceniono 3 razy 3

  Tylko co nas o obchodzi jakie nosi nazwisko.Co my czytelnicy z tego mamy.Czy mogłaby wreszcie tą jadaczkę ucizyć i zamknąć ,bo już jej mamy powyżej nosa.

 • Gość: miki

  Oceniono 2 razy 2

  To wytłumaczenie jest logiczne i właściwie jedynie słuszne.

 • Gość: Zniecierpliwiony

  Oceniono 2 razy 2

  Babo !!! strać się.Mamy swoje zmartwienia i zostaw twoj życie w własnym domu,bo nas to zupełnue nie interesuje.Tylko zaśmiecasz swoim i plotkami naszą gazetę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX