Małgorzata Rozenek-Majdan nie planuje zrezygnować z nazwiska byłego męża. Powód jest bardzo praktyczny

Małgorzata Rozenek od ponad dwóch lat jest zoną Radosława Majdana. Mimo to nadal posługuje się nazwiskiem ojca swoich dzieci.

Małgorzata Rozenek-Majdan wypłynęła samodzielnie na szerokie wody polskiego show-biznesu w 2012 roku, kiedy to została "Perfekcyjną panią domu". Wcześniej była znana głównie z bycia żoną Jacka Rozenka. Mimo że ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu, a celebrytka od kilku lat jest związana z Radosławem Majdanem, to nadal używa nazwiska byłego męża.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek nie zmieni nazwiska

Od rozwodu Małgorzaty i Jacka Rozenków minęło już ponad sześć lat. Byli małżonkowie zdążyli ułożyć sobie życie na nowo, jednak nic nie wskazuje na to, żeby "Perfekcyjna" miała zrezygnować z nazwiska, z którym jest kojarzona od początku swojej kariery. Złośliwi sugerowali, że bez niego marka celebrytki straci na wartości. Jak się okazuje, powód jest zupełnie inny.

Moje dzieci noszą nazwisko Rozenek i bardzo bym chciała, żebym nosiła to samo nazwisko, co moje dzieci. To jest bardzo praktyczne i dziwne, gdybym rezygnowała z nazwiska, które jest nazwiskiem moich dzieci - zdradziła w rozmowie z "Faktem".

Dodała też, że jej mąż nie ma z tym "absolutnie żadnego problemu" i oboje pozostają w bardzo dobrych relacjach.

Przypomnijmy, że byli już małżonkowie doczekali się dwóch synów: trzynastoletniego Stanisława i prawie dziewięcioletniego Tadeusza. Pomimo rozwodu aktor i celebrytka wspólnie biorą udział w ich wychowaniu. Swoją drogą, spodziewaliście takiego wytłumaczenia?