Meghan Markle już w niedzielę została przewieziona do szpitala. Nie wszystko poszło zgodnie z planem

Meghan Markle urodziła w poniedziałek swoje pierwsze dziecko. Choć szczegóły porodu utrzymywane są wciąż w tajemnicy, coraz więcej ich poznajemy. Okazuje się, że nie wszystko poszło tak, jak planowała to księżna.

Meghan Markle miała w planach poród domowy i do ostatniej chwili wszystko wskazywało na to, że jednak uda się jej go zrealizować. Niestety, w niedzielę okazało się, że nic z tego nie wyjdzie.

Meghan Markle urodziła syna w szpitalu

Brytyjskie media informują, że Meghan Markle została przewieziona przez ochronę do szpitala w Londynie. Początkowo spekulowano, że jeśli rzeczywiście poród będzie przebiegał inaczej, niż to zaplanowano (a dość często tak się dzieje), to księżna zostanie przyjęta do pobliskiego szpitala Firmley Park. Rozwiązanie to miało wiele zalet - szpital znajduje się zaledwie pół godziny drogi od posiadłości Frogmore, zaś jego personel został ponoć uprzedzony, że może odbierać książęcy poród. Okazuje się jednak, że Meghan była przygotowana i jej plan był zupełnie inny, niż spekulowały media.

Meghan Markle urodziła - najpewniej, bowiem tutaj wciąż jeszcze nic nie zostało oficjalnie potwierdzone - w Portland Hospital w Londynie. To prywatna klinika, którą wybierają gwiazdy i ważne osobistości. To tutaj urodziły się księżniczka Beatrycze i Eugenia. Doba w szpitalu kosztuje tutaj od 15 tysięcy funtów w górę.

Meghan Markle i książę Harry zostali przewiezieni wraz z eskortą do szpitala już w niedzielę wieczorem. Udało im się oszukać czujnych obserwatorów posiadłości, bowiem informacje o porodzie w Londynie docierają do nas dopiero dzień po rozwiązaniu. Cała trójka wróciła do posiadłości Frogmore już w poniedziałek rano - a już na pewno wrócił książę Harry, bowiem to on w poniedziałek popołudniu przekazywał informacje o narodzinach syna dziennikarzom, zgromadzonym w Windsorze.

Dziecko księżnej Meghan Markle i księcia Harry'ego

Dziecko księżnej Meghan Markle i księcia Harry'ego przyszło na świat 6 maja o godzinie 5:26 rano. Chłopiec ważył 3260 gramów. W środę zobaczymy całą rodzinę w komplecie, poznamy również najpewniej imię dziecka.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (27)
Meghan Markle już w niedzielę została przewieziona do szpitala. Nie wszystko poszło zgodnie z planem
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 38 razy 36

  Jednym słowem wykiwali brukowce, których reporterzy warowali pod zupelnie innym szpitalem.

 • Gość: gość

  Oceniono 24 razy 16

  cudownie, że udało im się to utrzymać w tajemnicy! w tych czasach to bardzo trudne

 • Gość: Ggg

  Oceniono 11 razy 9

  Przestańcie już z tym wyglądem. Jakby to było najważniejsze.

 • Gość: Pola

  Oceniono 1 raz 1

  Jak czytam te komentarze, to słabo się robi - bachory, śmieciu i inne "troskliwe" określenia, jakże "eleganckich i kulturalnych" ludzi.. Dużo zdrowia "psychicznego" Wam życzę :)

 • Gość: camila

  Oceniono 19 razy 1

  pokażcie jak wygląda, to chyba najbardziej wszystkich interesuje :)

 • Fan Fan tulipan

  Oceniono 10 razy 0

  Temat numer 1 urodziny dziecka Meghan, postanowiłem, że nie napiszę co o tym sądzę dopóki nie przeczytam komentarza specjalistek Rozenek i Wieniawy

 • Gość: Meg

  Oceniono 7 razy -3

  6.05, 5:26, 3026.. 666🙈

 • Gość: Babs

  Oceniono 34 razy -4

  Meghan nie zależy na prywatności, jej zależy na jak największym zainteresowaniu. Cały ten cyrk z porodem w tajemnicy! Po co? Podkręcanie atmosfery w czysto amerykańskim, tandetnym stylu. Wszyscy wiedzieli, że jest w ciąży więc musiała urodzić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX