Wpadka na plakacie z Wieniawą w roli głównej. Zbliżenie na dekolt pokazuje "trochę" za dużo. Internauci od razu to wyłapali

Julia Wieniawa padła ofiarą wpadki. Tym razem nie grafika, a stylisty, który nieumiejętnie przykleił suknię do biustu gwiazdy. I tak oto na plakacie dostrzec można taśmę klejącą.

Julia Wieniawa wkrótce zadebiutuje w nowej roli. Młoda gwiazda pojawi się na Polsat SuperHit Festiwal jako prowadząca to wydarzenie.Tą jakże radosną nowiną aktorka pochwaliła się oczywiście na swoim Instagramie, publikując także trzy plakaty reklamujące festiwal z nią w roli głównej. Julia, jak to Julia, na zdjęciach wygląda obłędnie, ale niestety, padła ofiarą stylisty. 

Zobacz wideo

Julia Wieniawa z taśmą klejącą na plakacie

Gdy popatrzycie uważnie na zdjęcia, nietrudno jest dostrzec, że na jednym z nich spod sukienki wystaje taśma klejąca. Zastanawia was, skąd się tam wzięła? Otóż, miała ona na celu przykleić kreację do biustu Julii. Teraz spójrzcie sami, widzicie to? 

Julia WieniawaJulia Wieniawa Instagram/@juliawieniawa

Ten szczegół nie uszedł uwadze internautów. 

Czy w wielkim świecie, żeby nie spadała sukienka z piersi, przykleja się ja na taśmę klejąca? - napisała jedna z internautek.

Julia Wieniawa przyznała jej rację i dodała: 

Nie zauważyłam tego. Tak to bywa na backstage’u.

Jak widać, ofiarą wpadki może stać się każdy, nawet Julia Wieniawa. 

DH

Więcej o:
Komentarze (83)
Wpadka na plakacie z Wieniawą w roli głównej. Zbliżenie na dekolt pokazuje "trochę" za dużo. Internauci od razu to wyłapali
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 22

  A co to za dziewucha , skąd się wzięła, że tak o niej głośno. ...jest wziętą baletnicą , tancerką, aktorką, piosenkarką???? A może zwykłą łóżkową, jak to w show bywa !!! Nie znam ,filmów z nią nie oglądałem, jako piosenkarki ,też nie znam....więc kto to do cholery jest??????

 • Gość: ada

  Oceniono 19 razy 15

  Zdjęcie fatalne, nienaturalny uśmiech. No i po co ten krzyż na gołym cycku .

 • Gość: Yyy66

  Oceniono 20 razy 14

  News dnia.

 • Gość: Raf

  Oceniono 17 razy 13

  Nie rozumiem jej fenomenu. Brzydka nie jest ale też nie jest jakaś pikność.

 • Gość: Dora

  Oceniono 11 razy 11

  Nic tam nie widzę a nawet jeśli wystaje tam kawałek taśmy to rzeczywiście jest to mega ważny temat na artykuł...

 • Gość: krk

  Oceniono 11 razy 9

  żygać się chce tą "wewawą"

 • Gość: Anda

  Oceniono 13 razy 9

  Niesamowite co za bzdury w Plotku, kim jest ta cała Julia Wieniawa???? Niby jaka wchodząca gwiazda-żenada!!!! Wypromowala Się na A Królikowskim i co robi dawanie nazywano by to k.... Od kiedy to osoby znane z tego że są znane tzw celebryci osoby z tzw polswiatka nazywa się gwiazdami - żenada!!!!!

 • Gość: Iza

  Oceniono 11 razy 7

  Od 3 lat nie oglądam telewizji( mam małe dziecko). Kto to ta Julia Wieniawa.?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX