Wpadka na plakacie z Wieniawą w roli głównej. Zbliżenie na dekolt pokazuje "trochę" za dużo. Internauci od razu to wyłapali

Julia Wieniawa padła ofiarą wpadki. Tym razem nie grafika, a stylisty, który nieumiejętnie przykleił suknię do biustu gwiazdy. I tak oto na plakacie dostrzec można taśmę klejącą.

Julia Wieniawa wkrótce zadebiutuje w nowej roli. Młoda gwiazda pojawi się na Polsat SuperHit Festiwal jako prowadząca to wydarzenie.Tą jakże radosną nowiną aktorka pochwaliła się oczywiście na swoim Instagramie, publikując także trzy plakaty reklamujące festiwal z nią w roli głównej. Julia, jak to Julia, na zdjęciach wygląda obłędnie, ale niestety, padła ofiarą stylisty. 

Zobacz wideo

Julia Wieniawa z taśmą klejącą na plakacie

Gdy popatrzycie uważnie na zdjęcia, nietrudno jest dostrzec, że na jednym z nich spod sukienki wystaje taśma klejąca. Zastanawia was, skąd się tam wzięła? Otóż, miała ona na celu przykleić kreację do biustu Julii. Teraz spójrzcie sami, widzicie to? 

Julia WieniawaJulia Wieniawa Instagram/@juliawieniawa

Ten szczegół nie uszedł uwadze internautów. 

Czy w wielkim świecie, żeby nie spadała sukienka z piersi, przykleja się ja na taśmę klejąca? - napisała jedna z internautek.

Julia Wieniawa przyznała jej rację i dodała: 

Nie zauważyłam tego. Tak to bywa na backstage’u.
 

Jak widać, ofiarą wpadki może stać się każdy, nawet Julia Wieniawa. 

DH