Meghan Markle i książę Harry przeniosą się do Kalifornii? Księżna już szuka domu w Los Angeles

Meghan Markle i książę Harry mieszkają w pięknej posiadłości Frogmore w Windsorze. To tu ma przyjść na świat ich pierwsze dziecko. Para jednak myśli o kupieniu domu w Stanach Zjednoczonych - a dokładniej w Los Angeles w Kalifornii.

Meghan Markle i książę Harry powitali dzisiaj na świecie swoje pierwsze dziecko! W pierwszych miesiącach po porodzie planują mieszkać w Wielkiej Brytanii w świeżo wyremontowanej posiadłości Frogmore. Jednak w niedługim czasie w ich planach znajduje się... przeprowadzka. I to na zupełnie inny kontynent.

Księżna Meghan Markle i książę Harry przeprowadzą się do Kalifornii?

Księżna i książę już podobno szukają dla siebie nowego domu w USA. Na celowniku znajduje się Los Angeles lub okolice. Tak przynajmniej twierdzą przyjaciele Meghan Markle z czasów, kiedy była jeszcze gwiazdą Hollywood.

Meghan Markle chciałaby zamieszkać w Kalifornii, bo to jest miejsce, w którym się wychowała. Tutaj też mieszka jej matka, Doria Ragland - dzięki przeprowadzce dziecko Meghan i Harry'ego miałoby blisko do babci.

Meghan to dziewczyna z Kalifornii. Łatwiej się jej tutaj oddycha a Hollywood jest w jej DNA. To tutaj zawsze chciała być i tu chce powrócić. Dzięki przeprowadzce do Kalifornii miałaby też niezależność od pałacu i od prasy brytyjskiej.
Jest księżną w Wielkiej Brytanii, ale w Los Angeles mogłaby być prawdziwą królową.

Dodatkową zaletą Stanów Zjednoczonych byłby fakt, że Meghan Markle wciąż ma tam wielu znajomych - a część z nich ma teraz małe dzieci.

Zobacz wideo