Anna Karczmarczyk jest w ciąży? Internauci dopatrzyli się brzuszka. "Oj, chyba dzidziuś w środku". Aktorka nie zwlekała z odpowiedzią

Anna Karczmarczyk spodziewa się dziecka? Tak stwierdził jeden z jej obserwatorów na Instagramie, który na jej najnowszym zdjęciu dopatrzył się ciążowego brzuszka. Aktorka odpowiedziała i w zabawny sposób chyba zaspokoiła jego ciekawość.

Anna Karczmarczyk w lipcu ubiegłego roku poślubiła Pascala Litwina, którego, co ciekawe, poznała za kulisami programu "Taniec z Gwiazdami". Od ceremonii minęło już trochę czasu, niektórzy spekulują więc, że kolejnym etapem ich związku będzie dziecko. Gdy niedawno Ania opublikowała na swoim Instagramie nowe zdjęcie, jeden z internautów stwierdził, że gwiazda chyba jest w ciąży. 

Zobacz wideo

Anna Karczmarczyk jest w ciąży? 

Karczmarczyk pochwaliła się zdjęciem z wieczoru panieńskiego swojej koleżanki. Wyglądała obłędnie. Miała na sobie białą, powiewną sukienkę, która ułożyła się w taki sposób, że brzuszek aktorki rzeczywiście mógł sprawiać wrażenie lekko zaokrąglonego. Pod zdjęciem pojawił się więc komentarz: 

Oj, chyba dzidziuś w środku.

Karczmarczyk postanowiła odpowiedzieć, ale w bardzo zabawny sposób. 

Chyba trzy dzidziusie - czytamy.
 

Wydaje się, że Ania tylko sobie zażartowała. No chyba, że rzeczywiście jest w ciąży z trojaczkami? Jakoś trudno nam uwierzyć w to, że wcześniej by się nie pochwaliła. Stawiamy więc na to, że chciała po prostu dowcipnie skomentować spekulacje internautów. 

DH

Więcej o: