Izabela Janachowska przyszła do "DD TVN" w nietypowej, lecz pięknej stylizacji. W wywiadzie zdradziła termin porodu. To już lada moment

Izabela Janachowska w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" wyznała, że już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Jej syn przyjdzie na świat jeszcze w tym miesiącu.
Zobacz wideo

Izabela Janachowska już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Gwiazda nie kryje radości i chętnie opowiada o tym, jak się czuje i jak przygotowuje się do narodzin synka. Trzeba przyznać, że prezenterka kwitnie w ciąży i cały czas jest w świetnej formie.

Izabela Janachowska podała termin porodu

Ekspertka ślubna odwiedziła "Dzień Dobry TVN", aby opowiedzieć o kulisach czarno-białej sesji zdjęciowej. Efekty możemy zobaczyć m.in. na jej profilu na Instagramie. Z okazji wywiadu Janachowska zdecydowała się na biały total look. Do koronkowej sukienki, w której wyglądała bardzo dziewczęco, dobrała sportowe buty. Rzadko możemy zobaczyć ją w takim wydaniu, gdyż zazwyczaj nosi eleganckie szpilki. Jednak będąc w zaawansowanej ciąży, na pierwszym miejscu stawia wygodę. Gwiazda śledzi najnowsze trendy, ponieważ na jej głowie znalazły się trzy błyszczące, duże spinki, które są teraz bardzo modne.

 

Przy okazji rozmowy o ciążowej sesji, prowadzący program nie omieszkali zapytać o termin porodu. Izabela wyznała, że już wkrótce zostanie mamą.

Iza, kiedy możemy się spodziewać dobrych wiadomości? - zapytał Marcin Prokop.
W tym miesiącu! - odpowiedziała uśmiechnięta Iza.

Dorota Wellman postanowiła podpytać, jak Janachowska czuje się w dziewiątym miesiącu ciąży.

Bardzo dobrze się czuję, naprawdę. Ta ciąża w niczym mnie nie ogranicza, cały czas jestem praktycznie na 100 procent. To nie jest tak, że obrączka nadal na mnie pasuje, nie, zrobiła się przyciasna i musiałam ją odłożyć - wyznała.

Izabela z pewnością świetnie odnajdzie się w roli mamy.

JP

Więcej o: