Wszyscy myśleli, że Klaudia Halejcio pokazała nagą pierś w sieci. Jednak już po chwili widać, że prawda jest zupełnie inna

Klaudia Halejcio zażartowała z fanów na Instagramie. Wszyscy myśleli, że pokazała nagie wideo, a tak naprawdę, to była jej perfekcyjnie wykadrowana noga.
Zobacz wideo

Klaudia Halejcio właśnie wypoczywa na rajskich wakacjach w Dubaju. Aktorka po udziale w programie "Dance, Dance, Dance", w którym intensywnie trenowała taneczne układy, postanowiła zrelaksować się przed następnymi zawodowymi wyzwaniami. Gwiazda cały swój wyjazd relacjonuje w mediach społecznościowych.

Klaudia Halejcio zażartowała z fanów

Trzeba przyznać, że Klaudia ma ogromne poczucie humoru i dystans do siebie. Tego może jej pozazdrościć niejedna gwiazda show-biznesu. Halejcio opublikowała na Instagramie filmik, który na pierwszy rzut oka mógłby się wydawać bardzo bulwersujący. Otóż przez kilka sekund widać zarys nagiej piersi. Wiele osób pomyślało, że aktorka odważyła się pokazać wideo, na którym prezentuje się bez ubrań. Jednak już po chwili okazuje się, że to tak naprawdę jej noga, którą perfekcyjnie wykadrowała, aby przypominała pierś.

Palm beach view  #dubai #holiday #marina #sexy #summer #beachbody #funnyvideos #funny #prank #joke - napisała Klaudia pod filmikiem.
 

W komentarzach mnóstwo gwiazd zachwyca się tym dwuznacznym wideo:

Komentarze Klaudia HalejcioKomentarze Klaudia Halejcio screen Instagram.com/klaudiahalejcio

Fani aktorki nie ukrywają, że dali się nabrać:

Matko Bosko, ale dałam się nabrać. Szalona.
No, a już byłam zgorszona.
Myślałam, że to pierś na początku - czytamy.

Gratulujemy Klaudii poczucia humoru.

ZOBACZ TEŻ: Ta fryzura Klaudii Halejcio to przeszłość. Aktorka zdecydowała się na grzywkę. Opinie? "Zjawiskowo"

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.