Magda Gessler ogoli się na łyso? To naprawdę możliwe. Wszystko przez Popka

Popek rzucił Magdzie Gessler wyzwanie. Restauratorka musi ogolić głowę na łyso. Czy gwiazda odpowie?

Odkąd tylko pamiętamy, Magda Gessler słynie z charakterystycznej burzy loków. Czy wyobrażacie sobie, żeby najpopularniejsza polska restauratorka nagle pozbyła się włosów? My także nie, ale wszystko jest możliwe za sprawą Popka. Raper zapoczątkował w naszym kraju nowe internetowe wyzwanie, które ma na celu pokazać wsparcie dla Britney Spears. Popek na swoim Instagramie opublikował wideo, na którym demonstracyjnie ogolił sobie głowę na łyso, a następnie rzucił wyzwanie Magdzie Gessler: zrób to samo. 

Zobacz wideo

Magda Gessler ogoli głowę na łyso? Popek rzucił jej wyzwanie

Pamiętacie, że kiedyś Britney Spears obcięła się na łyso. Strasznie płakała. Nominowała mnie do tego challenge'u, że ja mam sobie ogolić głowę na łyso. Zrobię to. Ale ja nominuję Magdę Gessler" - powiedział na filmiku i chwycił maszynkę do ręki.
 

Czy Magda Gessler odpowie? Być może tak, ale czy rzeczywiście pozbędzie się swoich włosów? Jakoś trudno nam w to uwierzyć. Podobnie sądzą też fani rapera. 

Magda Gessler na łyso? Hmm... to tak, jakby Jerzy Urban zapuścił włosy.
Magda jest za poważna, by podjąć się wyzwania - piszą internauci.

Mimo wszystko sam pomysł wyzwania bardzo przypadł im do gustu. My już nie możemy doczekać się, jak "challange" się rozwinie. A może na łyso ogoli się inna gwiazda? 

DH