Agnieszka Kaczorowska znowu w ciążowej sesji. Internautka: Myślisz, że tylko Ty jesteś w ciąży i to nowość. Odpowiedziała

Agnieszka Kaczorowska spodziewa się dziecka i nie zamierza tego faktu ukrywać. Zdjęcie z kolejnej już ciążowej sesji z jej udziałem zirytowało jedną z internautek.

Agnieszka Kaczorowska jest obecnie bardzo szczęśliwa. Wszem i wobec opowiada, jak wspaniale układa jej się z partnerem, z którym szybko się zaręczyła, pobrała, a teraz spodziewa się dziecka, które czule nazywa "pelątkiem" (nazwisko jej ukochanego to Pelak.).

Ta historia brzmi pięknie, a tancerka uśmiecha się do nas z kolejnych okładek oraz ze swojego Instagrama, gdzie chętnie dzieli się z fanami zdjęciami i przemyśleniami na temat ciąży. Wygląda na to, że niektórzy mają już tego dość.

Zobacz wideo
Tyle tych zdjęć z brzuszkiem itp,. że odnoszę wrażenie, że myślisz, że tylko Ty jesteś w ciąży i dla każdego to nowość - napisała jedna z "fanek". - Osobiście uważam, że zbytnie obnoszenie się z tym faktem przed porodem jest troszkę niepotrzebne. 

Kaczorowska szybko odpowiedziała.

To proszę nie obserwować. Niezmiennie będę wrzucała to, na co mam ochotę.

A Wy co myślicie? Chętnie oglądacie zdjęcia celebrytek w ciąży?

JM