Billboard Music Awards. Mariah Carey z widowni oklaskiwały dzieci. Ale wyrosły! Po uroczych maluchach nie ma już śladu

Mariah Carey była jedną z gwiazd, które pojawiły się na scenie podczas Billboard Music Awards w Las Vegas. Na widowni znalazły się bliźniaki, Monroe i Moroccan, które mocno wspierały mamę.

W środę odbyła się impreza Billboard Music Awards. W tym roku najwięcej nagród trafiło do rapera Drake'a, który otrzymał aż 12 statuetek. Na scenie pojawiła się Mariah Carey, która otrzymała nagrodę dla Ikony. W tym ważnym momencie mogła liczyć na wsparcie najważniejszych dla siebie osób.

Zobacz wideo

Mariah Carey z dziećmi podczas Billboard Music Awards

Piosenkarka osiem lat temu urodziła bliźniaki: Monroe i Moroccana. Ich ojcem jest jej były mąż Nick Cannon. Kilka dni temu obchodziły urodziny, a mama przygotowała im huczne przyjęcie. Piosenkarka rzadko pojawia się z dziećmi na imprezach branżowych, jednak teraz zrobiła wyjątek. Chciała, żeby towarzyszyli jej podczas odbierania nagrody na imprezie Billboard Music Awards. Ale wyrośli!

Syn i córka Mariah prezentowali się bardzo stylowo. Chłopiec ubrany był w garnitur, założył do tego okulary przeciwsłoneczne. Miał rozpuszczone włosy, których niejedna osoba mogłaby mu pozazdrościć. Dziewczynka zdecydowała się za to na nieco rockową stylizację. Założyła białą koszulkę i czarną skórzaną kurtkę. Widać po ich minach, że byli bardzo dumni z mamy i bardzo się cieszyli z jej sukcesu.

Dzieci Mariah CarreyDzieci Mariah Carrey Screen z Billboard Music Awards

Myślicie, że rosną nam nowe ikony mody?

AW

Więcej o: