"Big Brother". Do programu dołączył chłopak Justyny. Widzowie nie zostawili na nich suchej nitki. "Są największymi przegranymi"

"Big Brother". W programie jest nowy uczestnik. Jego dołączenie nie spodobało się większości widzów.

"Big Brother" przeszedł ze skrajności w skrajność. Początkowo widzowie narzekali, że w programie wieje nudą, a uczestnicy są nieciekawi. W ciągu ostatnich dwóch tygodni atmosfera w domu Wielkiego Brata uległa jednak znacznej zmianie. Pojawiły się pierwsze konflikty, nagość, a nawet wykrzykiwanie homofobicznych i nazistowskich haseł. Zwłaszcza to ostatnie zachowanie uczestników wzbudziło ogromne oburzenie wśród widzów.

Zobacz wideo

"Big Brother". Widzowie ostro Pawle i Justynie

Produkcja reality-show także dba o to, żeby sytuacja była dynamiczna. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się o tym, że do domu ekipy z domu Wielkiego Brata dołączy Paweł Grigoruk - prywatnie partner Justyny, która w programie jest od samego początku. O 34-latku pisaliśmy już wcześniej, kiedy to jako jedyny nie złożył życzeń swojej drugiej połówce. Dziewczyna obawiała się wtedy, że jej partner układa sobie życie z kimś innym.

Grigoruk jest już w programie, a jego pojawienie się zostało dość chłodno odebrane przez widzów. Wielu z nich zarzuca reżyserom łamanie zasad - uczestnicy powinni być przecież odcięci od bliskich

Nie podoba mi się, że coś takiego ma miejsce! Jak muszą się czuć inni uczestnicy! To nie w porządku!
Słodcy są, ale nadal uważam, że wpuszczenie Pawła do domu BB jest nie fair wobec innych.
Oni maja urlop all inclusive, na oczach widzów. Dla mnie nie są poddani żadnej próbie i są największymi przegranymi tej edycji - czytamy w komentarzach na oficjalnym profilu programu na Instagramie.

Znów jest kontrowersyjnie, a o to przecież chodzi w tym programie. Nas najbardziej interesuje jednak to, jak walka o główną nagrodę wpłynie na związek Justyny i Pawła. Wyjścia są dwa: albo się pokłócą, albo będą próbowali razem dojść do finału, a wtedy podzielą się pieniędzmi.

Więcej o:
Komentarze (99)
"Big Brother". Do programu dołączył chłopak Justyny. Widzowie nie zostawili na nich suchej nitki. "Są największymi przegranymi"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 17

  Brak słów żeby opisać tę całą sytuację z chłopakiem Justyny.To już naprawdę przegięcie.Rownie dobrze każdy z uczestników mógłby zabrać ze sobą kogoś bliskiego żeby mu było lepiej.

 • Gość: Bitdefender

  Oceniono 25 razy 15

  Kolejna żenada zafundowana przez TVN, co to za głupie faworyzowanie trawojada? To sanatorium dla par czy co ?

 • Wojtuś -

  Oceniono 30 razy 12

  Jak można się tak ekscytować programem przeznaczonym dla osób o niskim poziomie intelektualnym? Już pierwsza edycja była poniżej krytyki. Ludzie, nie szkoda Wam czasu na ten chłam? Przeczytajcie w tym czasie parę stron książki...

 • Gość: Ola

  Oceniono 15 razy 11

  Ja lubię Justynę,ale wejście jej chłopaka to jest gwóźdź do trumny.

 • Gość: Mimiiii

  Oceniono 17 razy 11

  beznadzieja, człowiek żółw-pantofel justyny i w dodatku pierdu pierdu o wegnizmie.....

 • Gość: 😬😬😬

  Oceniono 13 razy 7

  Żenada żenada jak można tak faworyzować kogoś nie daje sobie rady ma jakieś załamania histerię niech opuści program z honorem jak inni uczestnicy to jest tak nie do przyjęcia że aż się niedobrze robi

 • Gość: WERONCZA

  Oceniono 21 razy 7

  Justysia się wypromowała na opluwaniu Olfaktorii i łamaniu prawa.Wielka weganka ze skórzanymi kanapami w domu.

 • Gość: Natalia

  Oceniono 6 razy 6

  Moim zdaniem to jest całkowicie niesprawiedliwe wobec innych uczestników, nie powinno mieć to miejsca!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX