Internauci byli przekonani, że Meghan Markle urodziła. Wszystko przez jedno zdjęcie na Instagramie rodziny królewskiej

Meghan Markle urodziła. Tak przynajmniej twierdzili dziś internauci, którzy zobaczyli zdjęcie dziecka na instagramowym profilu rodziny królewskiej. Ich radość była przedwczesna.

Meghan Markle miała urodzić w Wielkanoc. Jednak wciąż nie otrzymaliśmy oficjalnego komunikatu, który potwierdziłby, że księżna Sussex została mamą. Nawet najmniejsza plotka jest dokładnie analizowana, a internauci doszukują się w niej drugiego dna. Kiedy dziś rano na oficjalnym instagramowym profilu rodziny królewskiej pojawiło się zdjęcie noworodka, wszyscy wstrzymali oddech.

Zobacz wideo

We wtorkowy poranek na instagramowym profilu The Royal Family pojawiło się zdjęcie Sophie, hrabiny Wessex, która jest pochylona nad noworodkiem. W jednej sekundzie internauci zaczęli pisać, że Meghan urodziła, a fotografia nie jest przypadkowa. Warto dodać, że to konto prawie nigdy nie publikuje zdjęć dzieci. Poruszenie było zatem zasadne.

Myślałem, że to dziecko Meghan i Harry'ego.
Po prostu umarłem... myślałem, że ogłosiliście narodziny dziecka Meghan - brzmiała część komentarzy.

Jednak kiedy emocje opadły, fani rodziny królewskiej dostrzegli na zdjęciu księżną Sophie i przeczytali opis. Okazało się, że hrabina przebywa obecnie w Indiach i odwiedziła szpital, w którym przebywają przedwcześnie urodzone noworodki.

AD

Więcej o: