Królowa Elżbieta odwiedziła Meghan Markle w jej posiadłości. "Chciała zobaczyć ją przed porodem"

Meghan Markle i książę Harry lada dzień powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Księżna od ponad miesiąca nie opuszcza swojej posiadłości Frogmore, tymczasem odwiedzają ją wyjątkowi goście. Jednym z nich była królowa Elżbieta II.

Meghan Markle - jeśli jeszcze nie urodziła - to najpewniej na dniach powita swoje dziecko na świecie. Póki co posiadłość Frogmore, w której od miesiąca przebywa księżna, znajduje się pod czujną obserwacją brytyjskich mediów. Te śledzą każdy ruch i wszystkich przybywających do Meghan i Harry'ego gości. W świąteczny weekend parę odwiedzili zaś nie tylko księżna Kate i książę William, ale również sama królowa Elżbieta II.

Królowa Elżbieta odwiedziła Meghan Markle w posiadłości Frogmore

Królowa święta wielkanocne spędzała w Windsorze i do posiadłości Frogmore, gdzie mieszkają Meghan Markle i książę Harry miała bardzo blisko. Jak twierdzą źródła bliskie królowej, Elżbieta II chciała jako pierwszy gość powitać Meghan i Harry'ego w ich nowym domu (przypomnijmy, para wprowadziła się do posiadłości niedawno po ukończeniu remontu).

Jej wysokość chciała oficjalnie powitać Sussexów w ich nowym domu - była ich pierwszym gościem w posiadłości. Meghan i Harry oprowadzili królową po okolicy - mówią informatorzy serwisu "The Sun".

Jednak królowa chciała nie tylko dopełnić formalności, związanych z oddaniem posiadłości Frogmore w ręce księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Chciała też odwiedzić ich zanim urodzi się dziecko. Odwiedziny ponoć miały odbyć się bez zapowiedzi, ale zarówno Meghan jak i Harry spodziewali się pewnie, że one nastąpią. Ostatecznie posiadłość Frogmore jest częścią wielkiego terenu, należącego do zamku Windsor - a to oznacza, że para wprowadziła się niejako na "podwórko" do królowej.

Więcej o:
Komentarze (35)
Królowa Elżbieta odwiedziła Meghan Markle w jej posiadłości. "Chciała zobaczyć ją przed porodem"
Zaloguj się
 • Gość: X.

  Oceniono 36 razy 22

  Przecież dziecko juz się urodzilo! Krolowa nie jechalaby tylko po to zeby zobaczyc Megan przed porodem! Oszaleliscie! Ona przyjechala zobaczyć prawnuka jako pierwsza!

 • Gość: Mmm

  Oceniono 22 razy 8

  Pozdrawiamy forumowa "gosc", która twierdzi, ze królowa nie lubi Meghan :D

 • Non Parol

  Oceniono 12 razy 6

  Brawo, prababciu. Jesteś po prostu normalna, jak cała Twoja GB.

 • Gość: klara

  Oceniono 6 razy 4

  Polacy bardziej zainteresowani niż Brytyjczycy, niech się zajmą swoim

 • Gość: Anka

  Oceniono 5 razy 3

  Daleko królowa nie miała w końcu tylko przeszła przez podwórko:-D

 • Gość: aa

  Oceniono 6 razy 0

  heh, ja też tak uważam, że skoro Królowa się pofatygowała, to dziecko już się narodziło, to nie miałoby sensu jechać i kibicować..

 • Gość: Naturalne płotek pudel vłasciciel

  0

  Cogo to tak bardzo dzivi obstaviam 300 milyarduv przestemcuw moje conto osobiste postav Spravdz płotek

 • Gość: Sardnes płotek przeaz trampa cosmos.tllen

  Oceniono 1 raz -1

  Smutki oni vpolskim @żadzie mslom że jaskulski nieznał osamy billadena crulestvo boże osobiscie chilli's mamo moya

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX