Poruszające słowa Małgorzaty Rozenek o ciąży. "Perfekcyjna" nie traci nadziei. "Chciałabym podzielić się efektami działań"

Małgorzata Rozenek od jakiegoś czasu stara się o dziecko. "Perfekcyjna" w ostatnim wywiadzie przyznała, że in vitro jest jedyną możliwością, by zaszła w ciążę. Skrytykowała też polityków, którzy nie wspierają rodzin z podobnymi problemami.

Małgorzata Rozenek-Majdan nigdy nie ukrywała, że jej synowie urodzili się dzięki metodzie in vitro. Wielokrotnie zabierała też głos, kiedy do Sejmu trafił projekt ustawy ograniczający tę metodę. Niedawno napisała też książkę, która ma być wsparciem dla rodzin, które mają podobne problemy. Ostatnio udzieliła poruszającego wywiadu, w którym przyznała, że chciałaby wreszcie pochwalić się, że jest w ciąży.

Zobacz wideo

"Perfekcyjna" pod koniec ubiegłego roku została po raz pierwszy przyłapana pod kliniką in vitro. Z czasem okazało się, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan starają się dziecko. Choć metoda na razie nie przyniosła efektów, gwiazda TVN nie poddaje się.

Nigdy nie będę znużona tym tematem. In vitro jest doświadczeniem, które całkowicie zmieniło moje życie i jest dla mnie niezwykle ważnym przeżyciem. To jest trudny temat, o którym trzeba rozmawiać - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Rozenek dodała też, że chciałaby pochwalić się już radosną nowiną.

Jest mi trudno, że nie mogę na razie podzielić się efektami tych działań, a jest to coś, co przez ostatni rok zdominowało nasze życie.

Małgosia nie kryje oburzenia na polityków, których działania bezpośrednio dotykają rodziny, dla których in vitro jest jedyną możliwością na posiadanie dzieci.

Jak widzę to, co przeżywają kobiety i ich rodziny, to czuję, że powinnam o tym głośno mówić. (...) Dopóki nie zmieni się polityczna atmosfera wokół in vitro, dopóty będziemy musieli o tej metodzie rozmawiać. Często zadaję sobie pytanie, gdzie są politycy, którzy decydują o tym, jak będzie wyglądać życie rodzin, bo na pewno ja ich nie widzę na korytarzach klinik leczniczych - dodała Rozenek.
Więcej o:
Komentarze (82)
Poruszające słowa Małgorzaty Rozenek o ciąży. "Perfekcyjna" nie traci nadziei. "Chciałabym podzielić się efektami działań"
Zaloguj się
 • Gość: Izka

  Oceniono 35 razy 27

  Nie głosować na PiS i nie będzie złej atmosfery wokół in vitro. Proste.

 • Gość: go

  Oceniono 25 razy 17

  Magosiu, ci politycy są na obiedzie u twoich starych.

 • Gość: Taka refleksja

  Oceniono 17 razy 11

  Ta pani ma za zadanie robić szum.Oby tylko o niej pisano..smutne to naprawdę..takie sprawy dla wiekszosci ludzi są uznawane jako prywatne.Nikt nie trabi przed sobą z powodu zapłodnienia albo trudnosci z tym związanymi.Dla mnie to jest dziwne.Zero prywatnosci.

 • lob2

  Oceniono 20 razy 10

  Małgosiu ! ale nikt nie czeka na twoją nowinę,to jest wyłącznie twoja i męża osobista sprawa.Czy nie jesteście szczęśliwi we dwoje,skoro ze wszystkimi tajemnicami osobistymi lecisz do gazet?

 • kafeteria

  Oceniono 19 razy 9

  Kompletnie nie rozumiem wywlekania najbardziej intymnych spraw "na zewnątrz". Taki swoisty ekshibicjonizm jest po prostu chory.

 • lob2

  Oceniono 18 razy 8

  To są wasze intymne sprawy i nie powinnaś tak się obnażać.Masz problem?idż do księdza anie do prasy.My mamy swoje troski i radości i wcale nam nie jesteś potrzebna do szczęścia.Aha!!! jeszcze jedno? a ile ci za to płacą??????bo chyba za darmo tego nie robisz.

 • Gość: Cik

  Oceniono 22 razy 8

  Mówiąc szczerze mam dość tej całej Goni i jej lowelasa - wszystko na sprzedaż ... Stare próchno stara się o dziecko i wszyscy muszą o tym wiedzieć kobieto ogarnij się.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX