Justyna Żyła ma nowego partnera? Ponoć poznali się na planie "Tańca z gwiazdami", gdzie "otoczył ją opieką"

Justyna Żyła szturmem wbiła się do show-biznesu za sprawą medialnego rozwodu z Piotrem Żyłą. W życiu celebrytki rzekomo pojawił się już nowy mężczyzna.

Nie od dziś wiadomo, że udział w "Tańcu z gwiazdami" może zaowocować zarówno zastrzykiem popularności, jak i romansem. Przypomnijmy, że na planie tanecznego show zakochali się w sobie między innymi Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Jak donosi "Pomponik", Justyna Żyła także została ustrzelona strzałą amora.

Zobacz wideo

Ex-żona Piotra Żyły była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek trwającej edycji "Tańca z gwiazdami". Celebrytce zarzucano, że jej jedynym osiągnięciem jest publiczne pranie rodzinnych brudów. Kolejna fala hejtu wylała się na nią po tym, jak po raz pierwszy zaprezentowała na parkiecie swoje taneczne umiejętności, a raczej ich brak.

Nowa miłość Justyny Żyły

Wygląda jednak na to, że blogerka kulinarna będzie miło wspominać swoją przygodę na parkiecie. Osoba z jej otoczenia donosi, że Żyła poznała w programie swojego nowego partnera.

Początkowo nie zwracała na niego uwagi, jednak on nie odpuszczał i otoczył ją opieką podczas pobytu w Warszawie. Ona chcąc mu podziękować, zaprosiła go do swojego domu na niedzielny obiad- zdradza informator "Pomponika".

Ponoć nowemu związkowi Justyny Żyły bardzo kibicują jej rodzice. Mają oni wręcz pchać córkę w objęcia jej nowego adoratora.

Póki co nie wiadomo, kim jest nowy partner celebrytki. Znając jej zamiłowanie do opowiadania o życiu prywatnym możemy być jednak pewni, że niedługo poznamy jego tożsamość. Kibicujecie im?

Więcej o: