Roksana Węgiel nie wystąpi na Eurowizji w Izraelu. "Udzieli tylko wywiadu". Dostało jej się za słowa o Edycie Górniak

Jak się okazuje, Roksana Węgiel nie wystąpi na finale Eurowizji w Izraelu. Portal eska.pl informuje, że jej występ został odwołany, a 14-latka będzie udzielać jedynie wywiadów.
Zobacz wideo

Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy świadkami narodzin nowej gwiazdy. Roksana Węgiel, która popis swoich wokalnych umiejętności dała w "The Voice Kids", a następnie wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci, stała się ulubienicą Polaków. 

ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel zakochana. 14-latka pochwaliła się ukochanym w sieci. Co ciekawe, poznali się na Eurowizji Junior!

Roksana Węgiel nie zaśpiewa w Izraelu

Niedawno Roxie poinformowała, że w maju leci do Izraela, by wystąpić jako gość specjalny na Eurowizji dla dorosłych.

Zaśpiewam tam moją piosenkę "Anyone I Want to Be". Ciągle myślimy nad koncepcją występu i jeszcze nie wiemy, czy powtórzymy to, co pokazaliśmy w Mińsku, czy przygotujemy coś zupełnie nowego. Już nie mogę się doczekać tego wyjazdu. Mam nadzieję, że poznam tam wiele fantastycznych osób i, przede wszystkim, zwycięzcę dorosłej Eurowizji - mówiła z entuzjazmem w rozmowie z Plejadą.

Niestety, jak donosi portal eska.pl, artystka nie zaśpiewa na wydarzeniu. 

Jedzie do Izraela, ale podczas finałowego koncertu udzieli tylko wywiadu. Nie jest znany powód zmiany decyzji organizatorów - czytamy w serwisie.

Warto wspomnieć, że tegoroczne półfinały Eurowizji zaplanowano na 14 i 16 maja, natomiast finał odbędzie się 18 maja. Reprezentantem Polski będzie zespół Tulia, który zaprezentuje się podczas pierwszego półfinału.

ZOBACZ TEŻ: Zamieszanie wokół teledysku zespołu Tulia. Wycięto z niego scenę z przydrożnym krzyżem

Roksana Węgiel wbiła szpilę Edycie Górniak?

Nie da się ukryć, że to Roxie zaistniała w branży muzycznej i w świecie show-biznesu dzięki udziałowi w programie "The Voice Kids". W show trafiła pod skrzydła Edyty Górniak, gdyż to właśnie ją wybrała na swoją mentorkę. Jednak w rozmowie z Bartkiem Ufniarzem, dziennikarzem Party.pl, zdradziła, że wahała się pomiędzy nią a Dawidem Kwiatkowskim. 

Dawid zawsze mnie ogromnie wspiera. Pamiętam, że trochę miałam wątpliwości, czy wybrać Edytę czy Dawida - mówiła w rozmowie Roxie.

Fani 14-latki nie kryją swojego oburzenia publiczną wypowiedzią idolki. Część internautów sugeruje, że powinna ona okazać diwie większy szacunek, bo to m.in. dzięki niej zaszła tak daleko. Hm... Myślicie, że rzeczywiście mają powody do zirytowania? My nie widzimy w tej wypowiedzi nic niestosownego. W końcu będąc w jej wieku, któż nie wahałby się nad wyborem między diwą a bożyszczem nastolatek?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.