Edyta Górniak zdradziła powód rozstania z Zalewskim. "Nie poradziliśmy sobie z utratą naszego nienarodzonego dziecka"

Ostatnie miesiące były dla Edyty Górniak wyjątkowo trudne. Piosenkarka straciła ciążę i rozstała z Mateuszem Zalewskim. Teraz zdecydowała się o tym opowiedzieć.

Edyta Górniak nie ma szczęścia w miłości. Ma za sobą nieudane małżeństwo oraz wiele związków, które nie przetrwały próby czasu. Kilka miesięcy temu boleśnie przeżyła rozstanie z Mateuszem Zalewskim. W najnowszym numerze "Vivy!" piosenkarka zdradziła, dlaczego jej związek się rozpadł.

Zobacz wideo

Edyta Górniak zmieniła podejście do mężczyzn po rozwodzie z Dariuszem K. Nie sądziła, że będzie jeszcze w stanie kogoś pokochać. Jej życie emocjonalne było w rozsypce.

Myślę, że moje nieudane małżeństwo bardzo mnie skrzywdziło. I rozumiem to dopiero dziś. Przestałam wierzyć, że można tworzyć dobrą i piękną rodzinność. Że dom może być naprawdę domem. Radością i bezpieczeństwem dla wszystkich, którzy siadają do kolacji. Zwątpiłam w to wszystko 11 lat temu... po rozwodzie. Jak widać, duszę można złamać i regeneruje się ją o wiele dłużej niż ciało - powiedziała piosenkarka w rozmowie z "Vivą!".

Co ciekawe, wszystko zmieniło się, kiedy wokalistka poznała Mateusza Zalewskiego. To on otworzył ją na nowe emocje, rozbudził w niej chęć posiadania rodziny. Niestety, ich związek też się rozpadł. Edyta zdradziła w rozmowie z magazynem powód rozstania z biznesmenem.

Nie poradziliśmy sobie oboje z tragedią utraty naszego nienarodzonego dziecka. Do tego doszedł ciężar mojego życia publicznego. Dotkliwa była dla nas też tęsknota i częste wtedy rozłąki. Chorowali na przemian także nasi rodzice. To spowodowało stres, napięcia i słowa kierowane bólem. Na szczęście niedawno udało nam się spotkać i porozmawiać w pełnej życzliwości i wzajemnym zrozumieniu. Dziś każdy jest w innym momencie życia. Na pewno dużo się od siebie nauczyliśmy - powiedziała Górniak.

Obecnie media łączą piosenkarkę z Tomaszem Mazurkiewiczem. Choć Edyta oficjalnie nie skomentowała tych sensacji, w "Vivie!" przyznała, że "otworzyła się w niej nowa przestrzeń" i jest gotowa na znacznie więcej, niż jeszcze kilka lat temu.

AD

Więcej o:
Komentarze (53)
Edyta Górniak zdradziła powód rozstania z Zalewskim. "Nie poradziliśmy sobie z utratą naszego nienarodzonego dziecka"
Zaloguj się
 • B P

  Oceniono 77 razy 43

  Pani Edyta jest taka niedyskretna aż boli. Późna ciąża (46 lat) to wielka nierozwaga i brak odpowiedzialności. Mówienie o tym wszędzie i epatowamie własną niedojrzałością to już zwyczajna głupota.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 39 razy 27

  Nie sądzę by to było powodem, raczej takie nieszczęścia zbliżają, ludzie powinni się wspierać, ale ten chłopak nie był gotowy, za duża różnica wieku

 • Gość: Elka

  Oceniono 25 razy 15

  Halo, przeciez Edzia co trzy miesiace jest z k8ms innym. Jaki zwiazek, jaka proba czasu. Przeciez ona co chwile jest z kimś.

 • Oceniono 14 razy 14

  Zrobiło mi się z tego powodu po przeczytaniu artykułu smutno , źle ,okropni,e popłakałem się, Ale zapewniam że się nie powiesze z tego powodu, czekam na komentarz Wieniawy oraz Rozenek

 • striepo

  Oceniono 17 razy 13

  w czasach chwilowego niebytu trzeba się zawsze przedstawiać jako mała biedna zagubiona gwiazdeczka by za chwilę znowu 30000 za koncert wołać

 • sloncenadnami

  Oceniono 16 razy 12

  kiedy ta kobieta zaśpiewała coś na miarę "to nie ja"? głos ma piękny, ale zupełnie niewykorzystany

 • Gość: OLA

  Oceniono 19 razy 11

  MNÓSTWO kobiet straciło dzieci, wiedzą najblizsi. W ciszy zablizniają się rany. Diwa robi show. Czy ktoś jeszcze jej wierzy? Ja nie

 • Gość: gość

  Oceniono 13 razy 11

  W świecie artystów różne rzeczy się dzieją. Największą pożywkę mają dziennikarze dlatego, że to oni wyciągają największe brudy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX