"Big Brother". Wielki Brat zapytał wprost Angelikę i Igora czy mają romans. Ich reakcja? Szok. Skomentowali to, co się stało

"Big Brother". Igor i Angelika zdementowali plotki o romansie. Choć stwierdzili, że nie łączy ich nic więcej prócz koleżeńskiej relacji, to wyglądali na bardzo zakłopotanych.
Zobacz wideo

W programie "Big Brother" zrobiło się naprawdę gorąco. A to wszystko za sprawą Angeliki i Igora. Uczestniczka tydzień temu weszła do domu Wielkiego Brata i od razu zwróciła uwagę mężczyzn. Jednak najwięcej zainteresowania okazuje jej właśnie Igor. Spędzają dużo czasu razem, gotują i uprawiają razem sport.

"Big Brother": pierwszy romans w programie?

W piątkowy wieczór wszyscy domownicy urządzili sobie imprezę. Lało się whisky, a Wielki Brat włączył muzykę. To sprawiło, że uczestnicy trochę się rozluźnili i na chwilę zapomnieli, że oglądają ich setki tysięcy ludzi. Pod wpływem alkoholu Angelika i Igor jeszcze bardziej się do siebie zbliżyli. Obejmowali się, tańczyli i całowali. Następnie poszli się razem wykąpać, ale w osobnych kabinach. Z pewnością nie chcieli powtórzyć słynnej historii Frytki i Kena z trzeciej edycji "Big Brothera". Po kąpieli poszli razem spać. Choć skryli się pod kołdrą, to czujne oko kamery zarejestrowało ich czułe gesty. Igor z pewnością poczuł się przy Angelice bardzo swobodnie, gdyż dotykał ją po piersiach. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

W odcinku na żywo "Big Brother Arena" Wielki Brat zapytał wprost, czy coś ich łączy.

Jaka relacja Was łączy? Macie romans?

Uczestnicy zmieszali się, ale Igor od razu zdementował:

Nie, nie mamy romansu.
Absolutnie. Jesteśmy kumplami, bo rozdzieliliśmy kwestie przyjaciel, koleżanka, a my jesteśmy kumplami - dodała Angelika.
Tak, doszliśmy do wspólnych wniosków. I po prostu decyzja sama wyszła - stwierdził Igor.

ZOBACZ TEŻ: "Big Brother". Wielki Brat miał dla uczestników niespodziankę. Do show dołączył chłopak Justyny. Wiemy też, kto odpadł

Big BrotherBig Brother screen 'Big Brother'

Widać było, że Angelika poczuła się zakłopotana.

Jakie pytanie w ogóle - skomentowała kobieta.
Potrzebuje Brat romansu, co, u siebie na kwadracie? - zapytał ironicznie Igor.

Wielki Brat postanowił jednak nie odpuszczać i kontynuował temat.

Czy Wasza reakcja podczas piątkowej zabawy była spontaniczna?

Igor widząc, że Angelika czuje się nieswojo, przejął inicjatywę i odpowiedział:

Tak, pewnie, oczywiście. My ogólnie działamy spontanicznie. Jesteśmy bardzo spontanicznymi ludźmi, także wszystko, co się dzieje, jest spontanicznie. A poza tym myślę, że się lubimy z wzajemnością, więc raczej to wychodzi wszystko naturalnie, bez żadnego problemu. Jest miło i przyjemnie, a tym bardziej jeszcze w takim fajnym domu u Ciebie, Braciszku, to obym więcej takich znajomości przyjaźni, kumpelstwa mógł nawiązywać to będzie rewelka.

Myślicie, że tych dwoje połączy coś więcej? Z niecierpliwością czekamy na kolejne odcinki programu.