Blanka Lipińska planuje ekranizację swojej powieści erotycznej. Zdradziła, kogo chciałaby zobaczyć w obsadzie. Na liście znalazła się Doda

Blanka Lipińska jest autorką powieści erotycznej "365 dni". Pisarka obecnie pracuje nad tym, by jej książka została zekranizowana. Jest już na etapie poszukiwania aktorów.

Blanka Lipińska to niekwestionowanie jedna z najbardziej charyzmatycznych i barwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Wszystko za sprawą ciętego języka, ale także i poruszania tematów tabu. A do takich w Polsce należy seks. Dowodem na jej otwartość w takiej właśnie tematyce jest fakt, że Blanka jest autorką dwóch powieści erotycznych: "365 dni" oraz "Ten dzień". Pisarka chce, by pierwsza z wymienionych powieści już wkrótce została zekranizowana. W tym celu rozpoczęła poszukiwania aktorów do obsady tej produkcji.

Zobacz wideo

Blanka Lipińska zdradziła, kto powinien zagrać w jej filmie

Blanka w rozmowie z Wideoportalem przyznała, że w roli mafiosa Massimo chciałaby zobaczyć Mariano Di Vaio, modela i aktora. Problemem są jednak pieniądze, gdyż pisarka nie jest pewna, czy byłoby ją stać na odpowiednie wynagrodzenie dla takiego aktorka, aczkolwiek nie jest też w stanie wyobrazić sobie, by w rolę Włocha miał wcielić się Polak. Co równie ciekawe, wybrana jest już kandydatka do głównej roli kobiecej, Laury, i lada dzień ma zostać ogłoszone jej nazwisko. 

Już teraz pikanterii dodaje fakt, że w roli przyjaciółki Laury pisarka widzi Dodę.

Doda ma charyzmę i dziecięca wesołość. Wiem, że jest zajęta wieloma innymi projektami, i mężem, i związkiem, zmieniła swoje życie na bardziej spokojne i domowe. To bardzo służy jej i jej spokojowi ducha. Może niech się cieszy tym, co ją cieszy - wyznała Lipińska.

Film to jednak nie wszystko. Blanka planuje także na podstawie swojej książki nakręcić serial oparty oczywiście na tematyce zbrodni oraz erotyki. 

Wybralibyście się do kina na polski odpowiednik "50 twarzy Greya"? 

DH

Więcej o:
Komentarze (24)
Blanka Lipińska planuje ekranizację swojej powieści erotycznej. Zdradziła, kogo chciałaby zobaczyć w obsadzie. Na liście znalazła się Doda
Zaloguj się
 • Gość: __€&%

  Oceniono 41 razy 37

  Błagam, nie nazywajcie tego .....szona pisarką. To tylko "stand-in", taka kukła do świecenia cycem.

 • Gość: miś

  Oceniono 25 razy 23

  chyba ją pszczoła dziabła w dziubek :D

 • Gość: liberte

  Oceniono 25 razy 21

  Skromna niczym Szymborska.. :)
  Wydziergana jak ku...szon spod latarni

 • Gość: Kiki

  Oceniono 20 razy 16

  No bo dziwki trzymają się razem.:)

 • Gość: Mateuszek Giappetto

  Oceniono 18 razy 12

  tak ale tylko pod warunkiem, że namówiłaby swoich sponsorów do ról dla wedzikowskiej anny, Stareńkiej Maleńkiej Baronówny, Anny Lewandowskiej , KONIECZNIE Małgorzaty Rozenek, Mariny, Tajner Dominiki . No i koniecznie muzyka Michał Wiśniewski i Sławomir. No i mogłaby posadzić schaba nad scenariuszem, konsultując go z Jerzym Grotowskim. Ech marzenie ale moze i szansa na Oskara dla Polski !

 • Gość: gość

  Oceniono 12 razy 10

  niestety obawiam się, że jak film powstanie to będzie to hit jak filmy Vegi, no cóż mamy takie społeczeństwo, które nie wymaga zbyt wiele od książek i filmów

 • Gość: Tryk

  Oceniono 12 razy 10

  Tylko Julia Wieniawa.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  Niestety, wyglada jak luksusowa prostytutka. Natomiast książki o sexie staja się hitem i to daje do myślenia. Polscy maja z tym problem , dlatego kupują i ukradkiem czytają. A jak ktoś powie cos publicznie na temat seksu to od razu komentarze , ze to sprawa intymna. Kobiety, które nie lubią sexu zwyczajnie nie przezywają organizmu. Stad niechęć, dlatego drogie panie, wymagajcie od partnerów !

 • Gość: stary

  Oceniono 9 razy 9

  konia kują, żaba itd....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX