Blanka Lipińska planuje ekranizację swojej powieści erotycznej. Zdradziła, kogo chciałaby zobaczyć w obsadzie. Na liście znalazła się Doda

Blanka Lipińska jest autorką powieści erotycznej "365 dni". Pisarka obecnie pracuje nad tym, by jej książka została zekranizowana. Jest już na etapie poszukiwania aktorów.

Blanka Lipińska to niekwestionowanie jedna z najbardziej charyzmatycznych i barwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Wszystko za sprawą ciętego języka, ale także i poruszania tematów tabu. A do takich w Polsce należy seks. Dowodem na jej otwartość w takiej właśnie tematyce jest fakt, że Blanka jest autorką dwóch powieści erotycznych: "365 dni" oraz "Ten dzień". Pisarka chce, by pierwsza z wymienionych powieści już wkrótce została zekranizowana. W tym celu rozpoczęła poszukiwania aktorów do obsady tej produkcji.

Zobacz wideo

Blanka Lipińska zdradziła, kto powinien zagrać w jej filmie

Blanka w rozmowie z Wideoportalem przyznała, że w roli mafiosa Massimo chciałaby zobaczyć Mariano Di Vaio, modela i aktora. Problemem są jednak pieniądze, gdyż pisarka nie jest pewna, czy byłoby ją stać na odpowiednie wynagrodzenie dla takiego aktorka, aczkolwiek nie jest też w stanie wyobrazić sobie, by w rolę Włocha miał wcielić się Polak. Co równie ciekawe, wybrana jest już kandydatka do głównej roli kobiecej, Laury, i lada dzień ma zostać ogłoszone jej nazwisko. 

Już teraz pikanterii dodaje fakt, że w roli przyjaciółki Laury pisarka widzi Dodę.

Doda ma charyzmę i dziecięca wesołość. Wiem, że jest zajęta wieloma innymi projektami, i mężem, i związkiem, zmieniła swoje życie na bardziej spokojne i domowe. To bardzo służy jej i jej spokojowi ducha. Może niech się cieszy tym, co ją cieszy - wyznała Lipińska.

Film to jednak nie wszystko. Blanka planuje także na podstawie swojej książki nakręcić serial oparty oczywiście na tematyce zbrodni oraz erotyki. 

Wybralibyście się do kina na polski odpowiednik "50 twarzy Greya"? 

DH