Maja Hyży bez stanika pozuje na Instagramie. Wszyscy patrzą tylko na tatuaże: Teraz to może i jest ok, ale za parę lat...

Maja Hyży pokazała na swoim Instagramie serię zdjęć bez stanika. Najwięcej emocji wrzucił jednak wcale nie fakt, że częściowo pokazała nagie piersi, ale to, ile i jakie tatuaże ma gwiazda na swoim ciele.

Maja Hyży na Instagramie pokazała kilka zdjęć, na których pozuje bez stanika. Zrobiła to przede wszystkim w celu promocji swojego występu w "Pytanie na śniadanie", ale wiadomo - piękne zdjęcia na swoim własnym Instagramie to miła rzecz dla każdego, kto takie konto prowadzi. A Maja jest użytkowniczką aktywną.

Maja Hyży pokazuje zdjęcia bez stanika

Niewulgarne, estetyczne i zwyczajnie piękne - takie są fotki, jakie Maja Hyży wrzuciła na swoje media społecznościowe. Nawet "prawie" nie widać, że brakuje na nich stanika. Ostatnie takie fotki Mai widzieliśmy dość dawno.

 

Fani Mai Hyży zachwyceni są jej zdjęciami, ale niektórzy wykazują daleko idącą rezerwę, jeśli chodzi o ozdoby, jakie piosenkarka ma na swoim ciele. Są to bowiem liczne tatuaże - na klatce piersiowej, ramionach i rękach. A Maja mówi, że to wciąż nie koniec.

 

Maja Hyży w tatuażach

Maja Hyży swoich ozdób nie ukrywa i nie zamierza tego robić tylko z powodu kilku nieprzychylnych komentarzy. A te również się zdarzyły:

Teraz to może i jest ok, ale za parę lat - dramat
Nadmiar "fresków" nie czyni piękniejszym
Znowu piękne ciało oszpecone bazgrołami!

Na szczęście tych zachwyconych jest zdecydowanie więcej. Fani nie szczędzą Mai pozytywnych komentarzy

Zobacz wideo