Bradley Cooper zatęsknił za Lady Gagą. Chce ruszyć z nią w trasę. Fani "Star is born" będą wniebowzięci

Bradley Cooper nie chce kończyć swojej przygody z Lady Gagą. W "The Ellen DeGeneres Show" wyznał, że planuje ponownie się nią spotkać zawodowo.
Zobacz wideo

O tym, co łączy Bradleya Coopera i Lady Gagę rozpisywały się media na całym świecie. Do tej pory w sumie nie wiadomo, czy jednak mieli romans, czy jedynie bardzo się przyjaźnią. Jedno jest pewne - tak świetnie im się razem pracowało, że Cooper chce kontynuować ich zawodową drogę.

Bradley Cooper tęskni za Lady Gagą

O swoich planach poinformował w programie Ellen DeGeneres. Przyznał, że zastanawia się, czy nie zaproponować piosenkarce trasy, podczas której będą odtwarzać na żywo scenariusz filmu "Narodziny gwiazdy".

Wiesz, pomyślałem, że fajną rzeczą byłoby czytanie scenariusza i śpiewanie wszystkich piosenek na żywo - wyznał.
To byłoby fajne, prawda? - dodał.

Oscary 2019 Lady Gada, Bradley CooperOscary 2019 Lady Gada, Bradley Cooper AP

Odpowiedział też na doniesienia, że bardzo stresował się występem na żywo podczas rozdania Oscarów. Zaprzeczył, że się bał. A to wszystko dzięki piosenkarce, która była bardzo pomocna i mógł liczyć na jej wsparcie. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że łączy ich wyjątkowa więź. Sami w wywiadach podkreślają, że są sobą zafascynowani. Cooper wyznał, że podczas pierwszego spotkania zachwycił się jej oczami oraz twarzą, która "jest idealna do filmowania".

Plany Bradleya Coopera, który nie może zapomnieć o piosenkarce mogą na nowo podkręcić atmosferę wokół ich romansu. Ciekawe tylko co na to Irina Shayk. Myślcie, że jednak powinna się obawiać o swój związek?

AW

Więcej o: