Michał Wiśniewski traci cierpliwość do Dominiki Tajner. "Zagroził jej, że opowie ze szczegółami, jaki jest powód rozwodu"

Kiedy Michał Wiśniewski nie komentuje rozwodu z Dominiką Tajner, ona nie stroni od udzielania komentarzy. Podobno piosenkarza drażni zachowanie byłej żony.
Zobacz wideo

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner rozwodzą się na oczach całej Polski. O rozstaniu dowiedzieliśmy się z Facebooka. Córka Apoloniusza Tajnera opublikowała post, w którym oświadczyła, że jej ukochany złożył papiery rozwodowe. Później poszło już z górki. W mediach zaczęły się pojawiać kolejne informacje na ich temat. Wiadomo, że mają problemy z długami. Michał założył konto na Tinderze, a Dominika usuwa tatuaż z jego imieniem.

Michał Wiśniewski ma dość pomówień

Choć wokalista stroni od komentowania sprawy, to nie znaczy, że temat jest mu obojętny. "Na Żywo" podaje, że Wiśniewski ma już dość pomówień. Podobno zdecydował się złożyć pozew rozwodowy, ponieważ miał do tego bardzo poważne powody. Jednak na razie nie chce o nich mówić publicznie. Zdecyduje się na to dopiero wtedy, gdy jego eks nie przestanie udzielać wywiadów na jego temat.

Niewykluczone, że Michał niebawem przerwie swoje milczenie, bo coraz bardziej drażni go to, co w mediach opowiada Dominika. Zagroził jej, że jeżeli nie zaprzestanie nagonki na niego, on opowie mediom ze szczegółami dlaczego się z nią rozwodzi, a powody są naprawdę zaskakujące i szokujące - podaje "Na żywo".

To może oznaczać, że w ich małżeństwie wydarzyło się coś, czego Michał nie może wybaczyć Dominice.

JP