Jennifer Garner została wybrana przez magazyn "People" najpiękniejszą kobietą świata. Internauci gratulują: Idealny wybór

Jennifer Garner w tym roku została wybrana najpiękniejszą kobietą świata. O tym, jak się z tym czuje, opowiedziała w programie Ellen DeGeneres
Zobacz wideo

Jak co roku magazyn "People" wybrał 100 najpiękniejszych ludzi na świecie. Na szczycie listy znalazła się teraz Jennifer Garner. Docenioną ją nie tylko za urodę, lecz także za działalność charytatywną i osiągnięcia zawodowe.

 

Jennifer Garner najpiękniejszą kobietą świata

Aktorka po raz pierwszy skomentowała plebiscyt w talk show "Ellen". Gdy wchodziła do studia, widzowie mogli obejrzeć ogromną okładkę, wyświetloną na telebimach. Jennifer Garner nie ukrywa, że jest zaskoczona wygraną i w rozmowie z prowadzącą zażartowała z tego tytułu:

Nigdy nie byłam bardziej zdenerwowana, niż dzisiaj. Myślałam, że się wygłupię. Wiecie, co mam na myśli? Pewnie spodziewaliście się Kai Gerber, a to ja. To takie głupie! Ale miło mi, dziękuję - mówiła.

Bez wątpienia ostatni rok nie był najlżejszy dla aktorki. Mimo rozstania z Benem Affleckiem, mocno go wspierała i pomagała mu w walce z alkoholizmem. Do mediów trafiły zdjęcia, jak odwoziła go na odwyk. Oprócz tego wychowuje trójkę dzieci oraz angażuje się w wiele inicjatyw, m.in. współtworzy ekologiczną żywność dla niemowląt i udziela się w projekcie wczesnej edukacji dzieci w międzynarodowej fundacji "Save The Children".

Zobacz też: Jennifer Garner na zdjęciach z nowym partnerem. Okazują sobie dużo czułości. Co za miłość!

Jennifer Garner najpiękniejszą kobietą świata - reakcja internautów

Na Instagramie pod zdjęciem okładki "People" pojawiło się wiele miłych słów pod adresem zwyciężczyni plebiscytu. Internauci uważają, że wybór jest słuszny, a Jennifer zasłużenie zajęła pierwsze miejsce. Wielu uważa, że jest piękna zarówno na zewnątrz, jak i w środku.

Idealny wybór.
Całkowicie się z tym zgadzam. Garner jest piękną osobą i ma cudowne wnętrze.
Naturalnie piękna, zabawna i urocza. Absolutnie jej się należy ten tytuł - komentują.

Wśród innych wyróżnionych znalazły się także Priyanka Chopra, Camila Cabello, Brie Larson, Kacey Musgraves oraz Lupita Nyong'o. Zgadzacie się z tym wyborem?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.