"Dance, dance, dance". Zdrójkowski miał oświadczyć się Gąsiewskiej podczas finału? Wygadała się Nowakowska. "Już naprawdę byłam zła"

Finał programu "Dance, dance, dance" już za nami. Zwycięzcami zostali Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. Emocji było sporo, ale mogło być jeszcze więcej. Wszystko, gdyby tylko młody aktor oświadczył się ukochanej na scenie. A była ku temu okazja.

Kto by pomyślał, że kolejne taneczne show może cieszyć się taką popularnością. Nie mamy jednak wątpliwości, że program "Dance, dance, dance" okazał się hitem. W minioną niedzielę odbył się finał, a zwycięzcami pierwszej edycji zostali Wiktoria Gąsiewska oraz Adam Zdrójkowski. Ale zanim trafiła do nich upragniona statuetka, musieli wykazać się na scenie. A było, co podziwiać. Zwłaszcza, gdy Wiktoria odtworzyła choreografię do utworu "Single ladies". Ten występ zrobił wrażenie, ale jak się dziś okazuje, mógł zrobić jeszcze większe. Bowiem Ida Nowakowska mocno liczyła na to, że wówczas do Gąsiewskiej podejdzie Zdrójkowski i po prostu się jej oświadczy. 

Zobacz wideo

Zaręczyny w "Dance, dance, dance"? 

Ida Nowakowska w rozmowie z Party.pl przyznała, że taniec Wiktorii do utworu Beyonce był idealnym momentem na oświadczyny. Gdy ona śpiewała, że jest singielką, Adam powinien wtargnąć na scenę z pierścionkiem.  

Miałam nadzieję, że Adaś wyjdzie na końcu i jej się oświadczy, że to będzie finał finałów - mówi Ida.

Jak dodała, wtedy byłoby to prawdziwe show. Jak wiemy, tak się jednak nie stało. 

Już naprawdę byłam zła. No Adaś, miałeś już całą produkcję złożoną do tego, by się pięknie oświadczyć i nie wykorzystałeś tej szansy. Oboje byli zawstydzeni - żartowała sobie Nowakowska.

Ale pamiętajcie, co się odwlecze, to nie uciecze. Na zaręczyny z pewnością przyjdzie jeszcze odpowiedni moment. My mocno kibicujemy Wiktorii i Adamowi. Świetna i piękna z nich para. 

DH

Więcej o:
Komentarze (31)
"Dance, dance, dance". Zdrójkowski miał oświadczyć się Gąsiewskiej podczas finału? Wygadała się Nowakowska. "Już naprawdę byłam zła"
Zaloguj się
 • Gość: Mejdinpolend

  Oceniono 21 razy 21

  O czym jest ten news? Że jakaś laska myślała, że ktoś się komuś oświadczy? I co z tego, że ona tak myślała?

 • Gość: kinia

  Oceniono 9 razy 9

  No tak, miał się oświadczyć, bo Ida chciała mieć swoje show...
  Boże chroń nas przed Idiotami...

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Osiemnastolatek ma się oświadczać?, to chyba trochę za wcześnie, zarówno dla chłopaka jak i dziewczyny, jak ma coś z "tego" być to będzie, a jak nie to oświadczyny i tak niczego nie zmienią, maja jeszcze czas, sporo czasu.

 • Gość: Luna

  Oceniono 5 razy 5

  No bez kitu!!! Adam miał się oświadczyć Wiktorii bo tak chciała Ida? Przecież to jest chore!!! To kiedy Adam oświadczy się Wiktorii to tylko i wyłącznie jego sprawa!!! Takie jest moje zdanie!!! A wy jak uważacie?

 • Gość: __A

  Oceniono 5 razy 5

  Co to ją obchodzi? To nie jej sprawa, kiedy się ta para zaręczy

 • Gość: Gosc

  Oceniono 4 razy 4

  Szkoły niech pokonczą dzieciaki

 • Gość: PIKO

  Oceniono 3 razy 3

  NIE PRZSADZAJCIE Z TYMI OSWIADCZYNAMI TO, NIE JEST TEN CZAS TO, JESZCZE MLODZIENIEC PRZED KTORYM DOPIERO JEST ZYCIE

 • Gość: Elżbieta

  Oceniono 1 raz 1

  Już doprawdy nie ma z czego robić show? Przecież to bardzo młodzi ludzie... Za młodzi nawet na myśli o zaręczynach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX