Natalia Siwiec z Mią na zdjęciu. Internauta ją zaatakował: Dajcie temu dziecku przeżyć normalne dzieciństwo. Celebrytka weszła z nim w dyskusję

Natalia Siwiec po raz kolejny została skrytykowana. Jeden z internautów zwrócił jej uwagę, że często pokazuje córkę w mediach. Odpowiedziała mu.
Zobacz wideo

Natalia Siwiec dodała na Instagramie zdjęcie, na którym jest z całą rodziną, czyli mężem, córką Mią i synem Mariusza z poprzedniego związku. W ten sposób złożyła życzenia fanom i skierowała do nich kilka ciepłych słów. Jednak nie wszyscy skupili się na przesłaniu, a celebrytka po raz kolejny musiała się tłumaczyć.

Natalia Siwiec skrytykowana

Ziomeczki, życzymy Wam, żebyście przestali czekać na piątek, na wakacje, na kogoś, kto się w Was zakocha, na życie. Szczęście zaczyna się wtedy, kiedy przestajecie czekać, a zaczynacie korzystać z chwili obecnej. Byście potrafili się uwolnić od opinii innych ludzi, żyli tak, jak chcecie i potrafili być wdzięczni - napisała.

W większości internauci podziękowali jej za te słowa i podzielili się z nią swoimi refleksjami. Niestety, wśród komentujących znalazł się jeden, który skupił się na Mii i tym, że celebrytka pokazuje ją w mediach społecznościowych.

Dajcie temu dziecku spokój i dajcie jej przeżyć normalne dzieciństwo, bo tego już nie odzyska za żadne pieniądze - napisał.

Natalia nie zignorowała tego komentarza i zapytała się go:

O, to ciekawe? A co ma nienormalnego w tym dzieciństwie?

Nie doczekała się odpowiedzi, jednak dalej drążyła temat. Zwróciła się do niego, że "chętnie dowiedziała by się, co może ulepszyć".

Nie nagrywać, by nie miało pamiątki? Nie zabierać wszędzie? Nie robić zdjęć? Bardzo bym chciała wiedzieć, naprawdę! - napisała.
Co innego nagrywać dla pamiątki, a co innego nagrywać i sprzedawać na Instagramie - odpisał tym razem.

Ale to nie zakończyło dyskusji. Natalia poprosiła go, by wytłumaczył jej, co zabiera Mii. Dodała też, że nie bierze pieniędzy za pokazanie córki, więc nie wie, skąd stwierdzenie "sprzedawać".

Dzieciństwo zabrać może jedynie to, że dziecko nie ma rodziców lub zabiera mu się w jakikolwiek to, co jest jego kwintesencją, czyli czas beztroskiej zabawy (zmuszaniem do pracy czy ograniczaniem zabawy). Wesołych Świąt Pani/Panie nie mogącym darować sobie wchodzenia buciorami w życie innych ludzi - poinformowała go.

Zapewniła go też, że będzie żyć, tak jak chce, a nie tak, jak chciałby tego ktoś inny. Podziękowała też za zainteresowanie swoją osobą. A co Wy o tym myślicie?

AW

Więcej o:
Komentarze (86)
Natalia Siwiec z Mią na zdjęciu. Internauta ją zaatakował: Dajcie temu dziecku spokój i dajcie jej przeżyć normalne dzieciństwo. Celebrytka weszła z nim w dyskusję
Zaloguj się
 • Gość: Mateuszek Giappetto

  Oceniono 34 razy 26

  Kto to ku... jest ta pompowana 7 rok od czasu zakończenia Euro 2012 Pani Nikt? Czy naprawde nie mozna pisac w sekcji "Gwizady" o zdolnych młodych aktorach, muzykach, tancerzach i przynajmniej robić coś pożytecznego dla słuchaczy, odbiorców choćby pop ale fajnej kultury? tylko wszystko na odpie...i byle jak- za tysiaka stażyście albo "zaprzyjaźnionej agencji PR" żeby było na zmiane o Kożuchu, mikro-Stareńkiej Maleńkiej która hyca z łóżka do łóżka, Gesslerowej, Beacie z Bajmu, Lewandzinie i paru innych has beenach? Gazeta która niby ma misje, jest anty cos tam a w sekcji plotek prezentuje żenadę i pisanie w kółko o tych samych celebrytach. Pluje na was

 • Gość: Gościu

  Oceniono 21 razy 15

  Ta Siwiec to już zupełnie niepodobna do siebie... z prawdziwej jej twarzy został tylko kapiący kwas hialuronowy.

 • Gość: Ale yaya wielkanocne

  Oceniono 17 razy 13

  Ale wstrętny ten Mariusz. Nie dość że taboret z metra cięty to jeszcze jakiś taki nie tegos 🤣

 • Gość: amp

  Oceniono 13 razy 11

  ha ha ha co za zlewy...wszyscy na zdjeciu robia dziubki, oprocz dziecka....i niech mi nikt nie mowi, ze to nie jest odmozdzenie

 • Gość: Tragedia

  Oceniono 21 razy 11

  Jak mozna tak dzieciaka skaleczyc? Mia? Mija sie z celem, omg...

 • Gość: Qq

  Oceniono 14 razy 10

  W poczekalni magla zdania byly podzielone ale w sumie wszyscy uwielbiaja te wargata rodzine...

 • Gość: Gosc

  Oceniono 11 razy 9

  Państwo z „Dupaju” pokazują twarz dziecka, bo oni medialnie nic poza wyglądem sobą nie prezentują. Ich - jej tzw. kariera to swego rodzaju fenomen. Jak z gówna bat ukręcić

 • Gość: ula

  Oceniono 10 razy 8

  mogłaby już Mie zaczać odzwyczajac od smoczka...

 • Oceniono 9 razy 7

  Mamusiu dlaczego ta pani ma takie wielkie usta?? od jedzenia lodów??- Jeśli tak to ja już nie chcę bo dziewczyny w szkole będą się ze mnie śmiały, że wyglądam jak glonojad a Pan od przyrody każe mi czyścić akwarium ustami

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX