14-letnia Roksana Węgiel wypuściła nowy teledysk. Nie brakuje zbulwersowanych. "Nie za młoda na takie rzeczy?". Odpowiedziała

Nieco ponad tydzień temu odbyła się premiera nowego singla Roksany Węgiel. Niektórych oburzył tekst piosenki. 14-latka postanowiła odpowiedzieć na zarzuty internautów.
Zobacz wideo

Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy świadkami narodzin nowej gwiazdy. Roksana Węgiel, odkąd wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci, stała się ulubienicą Polaków. Wcześniej popis swoich wokalnych umiejętności dała w "The Voice Kids".

ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel zakochana. 14-latka pochwaliła się ukochanym w sieci. Co ciekawe, poznali się na Eurowizji Junior!

Teraz 14-latka wydała nowy singiel. 

Chłopcze, przez ciebie nie mogłam spać aż do rana. Myślenie o tobie nie daje mi spokoju. Jesteś obsesyjnym pragnieniem, który płynie w moich żyłach. Mimo wszystko to lubię. Tak, lubię to, lubię to" - śpiewa Roxie w piosence "Lay Low".
 

Roksana Węgiel skrytykowana za tekst piosenki

Fani wokalistki są zachwyceni utworem artystki. My także zaliczamy się do tego grona, jednak nie możemy nie wspomnieć o głosie krytyków, którzy uważają, że tekst piosenki jest niestosowny, biorąc pod uwagę wiek nastolatki.

Jak usłyszałam tekst tego utworu, to mało co nie umarłam... Fajna piosenka, tylko ten teledysk, słowa itp... Piosenka super, ale słyszeć takie słowa z ust 14-latki jest trochę dziwne... - czytamy w komentarzach.
Gdyby nie wsłuchiwać się w sens słów, to spoko, ale jak na Roxie to trochę za wcześnie.
Wszystko byłoby okej, gdyby nie tekst. Roxie, ty nie trochę za młoda?

Wokalistka postanowiła się ustosunkować do zarzutów internautów. Na Instagramie zamieściła na ten temat obszerny post. 

Roksana Węgiel odpowiada na zarzuty internautów

Zauważyłam, że w komentarzach wielu z Was stara się przetłumaczyć znaczenie piosenki "Lay Low" - zaczęła Roxie.
Od razu dodam, że nie należy tłumaczyć go tak dosłownie. "Lay Low" to piosenka o pierwszym zauroczeniu, kiedy nie możesz przestać (od rana) myśleć o obiekcie swoich westchnień. Myślę, że każda nastolatka może się z tym utożsamiać. Tekst można czytać na różnych płaszczyznach i myślę, że każdemu się kojarzy z tym, co jest dla niego bliskie. Dla mnie to tekst o tym, jak fajnie, ale czasem dziwnie się czuję, jeśli się zakocham i nie ma w tym żadnych podtekstów - dodała.
 

A wy co o tym myślicie? Zgadzacie się ze słowami krytyki?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.