Dominika Grosicka pokazała zdjęcie teściowej i złożyła jej życzenia urodzinowe. Swoje święto ma również jej córka Maja

Dominika Grosicka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z teściową i złożyła jej życzenia urodzinowe. Dzień po babci swoje święto ma córka Grosickich.
Zobacz wideo

Dominika Grosicka bardzo często publikuje w mediach społecznościowych rodzinne zdjęcia. Nie raz mieliśmy okazję oglądać fotografie z mężem Kamilem Grosickim, córką Mają oraz synem Marcelem. WAG i piłkarz często podkreślają, że najbliżsi są "największym szczęściem, jakie ich spotkało w życiu". Dlatego każdą wolną chwilę starają się spędzać razem.

Dominika Grosicka pokazała zdjęcie z teściową

Okazuje się, że Dominika ma świetne relacje również z teściową. Z okazji urodzin mamy Kamila postanowiła pochwalić się na Instagramie wspólnym zdjęciem, na którym stoją objęte i z uśmiechem pozują do aparatu. Widać, że bardzo się lubią. WAG złożyła życzenia pani Magdalenie, nazywając ją drugą mamą.

Happy Birthday @madziagrosicka. Kochana Babcia i Mamcia. Spełniaj marzenia i bądź zawsze zdrowa i szczęśliwa.
 

Fani w komentarzach dołączają się do życzeń. Są również pod wrażeniem, że teściowa tak świetnie wygląda:

Wszystkiego najlepszego, 100 lat, samych wspaniałości.
To jest mama? Wygląda bardzo młodo.
Spełnienia marzeń.

Maja Grosicka skończyła 7 lat

Natomiast dzień po babci swoje urodziny świętuje córka Grosickich - Maja. Dziewczynka kończy dzisiaj 7 lat. Pani Magdalena pochwaliła się tym faktem na swoim instagramowym profilu i napisała wnuczce kilka słów od siebie.

Wczoraj babci, dzisiaj wnuczki. GOŁĄBECZKU NASZ. Niech całe Twoje życie będzie jak z bajki. Tysiące uścisków od babci i dziadka.
 

Mama Mai również poświęciła jej osobny post na swoim profilu:

7 lat temu urodziłam tą piękną Dziewczynkę. Każdego dnia jestem wdzięczna za to, że mogę być Jej mamą. Dzieci to największe szczęście.
 

Dołączamy się do życzeń dla obu pań.

JP