Meghan Markle kolejny raz złamie królewską tradycję. Zażyczyła sobie, by jej dzieckiem opiekowała się amerykańska niania. Ujawniono powód tej decyzji

Meghan Markle i książę Harry są na ostatniej prostej do powiększenia swojej rodziny. Lada moment urodzi się ich pierwsze dziecko, którym - wbrew królewskiej tradycji - nie będzie się opiekowała brytyjska niania.

Meghan Markle i książę Harry lada dzień powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. W opiece pomoże im najpewniej sztab specjalistów, jednak tradycyjnie najważniejszą osobą zaraz po rodzicach (i królowej) jest w rodzinie królewskiej niania. Meghan i Harry w tej kwestii postanowili wyłamać się z rodzinnej tradycji. Niania nie będzie wywodziła się ze słynnej brytyjskiej szkoły Norland.

Zobacz wideo

Dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego będzie miało amerykańską nianię

Meghan Markle i książę Harry wciąż szukają odpowiedniej niani dla swojego dziecka. Pojawiły się jednak informacje, czego dokładnie oczekują młodzi rodzice od jednej z najważniejszych osób zatrudnionych niebawem w ich domu. Meghan chciałaby, żeby niania była bardziej amerykańska niż brytyjska. W ten sposób łamie niepisaną królewską tradycję, zgodnie z którą nianie księżniczek i książąt mają w swoim CV wpisane ukończenie elitarnej szkoły dla niań Norland w Bath.

Rekrutacją zajmuje się agencja z Londynu. Wśród bezwzględnych wymagań w ogłoszeniu o pracę wpisana jest dwujęzyczność przyszłej niani.

Nigdy nie wypierała się tego, że ma amerykańskie korzenie - jest wręcz z tego dumna. Meghan i Harry mają bardzo jasne poglądy na temat tego, jak chcieliby wychowywać swoje dziecko. Meghan jasno określiła rekruterom, że zdecydowanie woli Amerykanów niż Brytyjczyków, chciałaby też, żeby niania została częścią rodziny, a nie urzędnikiem wysłanym do pracy.

Tym samym wbiła niewielką szpilę księżnej Kate, która razem z księciem Williamem zatrudniła do opieki nad swoimi dziećmi nianię po szkole Norland.

Niania lub pan-niania, bowiem Meghan i Harry nie wykluczają zatrudnienia na tym stanowisku mężczyzny, będzie zarabiać 70 tysięcy funtów rocznie (co daje niebagatelną sumę 35 tysięcy złotych miesięcznie). Opiekun dla małego księcia lub księżniczki zamieszka razem z Meghan Markle i księciem Harrym w ich posiadłości Frogmore. Tym samym stanie się członkiem rodziny, bowiem Meghan właśnie w takiej atmosferze chciałaby wychowywać swoje dziecko. Niania będzie miała również dostęp do samochodu.

Więcej o:
Komentarze (80)
Meghan Markle i książę Harry kolejny raz złamią tradycję. Zdecydowali się na amerykańską nianię
Zaloguj się
 • Gość: Ebenezer Wolf

  Oceniono 31 razy 21

  No nadzwyczajne: niania zamieszka razem z nimi i będzie miała dostęp do samochodu! A niania zatrudniona przez Kate i Williama biedaczka z Hiszpanii codziennie dyrda...

 • aia7

  Oceniono 20 razy 12

  Gdyby kolejne królewskie pokolenia nie "łamały tradycji", to nadal rodzina królewska żyłaby jak w średniowieczu. A oni korzystają z telefonów komórkowych! Taka ciekawostka!

 • Gość: ja

  Oceniono 19 razy 11

  Już miała być angielka po paru fakultetach i ze znajomością samoobrony, potem matka Meghan a teraz znowu amerykańska niania? Co będzie następne???

 • drakaina

  Oceniono 15 razy 9

  "Wśród bezwzględnych wymagań w ogłoszeniu o pracę wpisana jest dwujęzyczność przyszłej niani."
  Tak, wiemy, że angielski brytyjski różni się pod wieloma względami od angielskiego amerykańskiego, ale jednak jest to wciąż jeden język...

 • Gość: :)

  Oceniono 22 razy 8

  A może po prostu Meghan zastosowała się do "tradycji" zainicjowanej przez Kate (która zatrudniła nianię Hiszpankę)? :)

 • Gość: gościówa

  Oceniono 5 razy 5

  Czemu jakieś zasady (niepisane) miałyby decydować o tym kto wychowuje/opiekuje się moim dzieckiem. Jak ta pani chce żeby to była amerykańska niania, to nawet królowa Elżbieta nie ma prawa w to ingerować. To rodzice decydują o losie swojego dziecka, niezależnie od tego czy to przyszły książe/księżniczka. Dajce żyć ;)

 • Gość: Una

  Oceniono 12 razy 4

  Dlaczego wbiła szpilę! Przecież Kate to Brytyjka 🧐

 • Gość: Bla

  Oceniono 3 razy 3

  Wbrew brytyjskiej tradycji? Przecież Kate i William zatrudnili Hiszpankę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX