Mama Wieniawy nie była początkowo zadowolona, że Julia spotyka się z Baronem. Powód zrozumie każda matka

Chyba już nikt nie ma wątpliwości, że Julia Wieniawa jest w związku z Baronem. Spotykają się od kilku dobrych tygodni, ale jak donosi serwis WP Gwiazdy, mama aktorki na samym początku bała się o swoją córkę. Powodem jest 15-letnia różnica wieku. Marta Wieniawa-Narkiewicz jest od wybranka córki niewiele starsza.

Najpierw były zdjęcia paparazzi, później wspólne wakacje, aż w końcu pierwsza oficjalna impreza - można powiedzieć, że Julia Wieniawa i Baron w ten sposób potwierdzili już swój związek. Młoda aktorka długo nie cierpiała po poprzednim ukochanym, Antonim Królikowskim i wdała się w gorący romans z przystojnym, starszym o 15 lat kolegą po fachu, Baronem. O swoim związku mówią mało, ale spekulować możemy, że spotykają się już od kilku tygodni. I choć dla nich wspomniana różnica wieku od początku nie stanowiła żadnego problemu, to jednak mama Julii Wieniawy odczuwała pewne obawy. 

Zobacz wideo

Mama Julii Wieniawy bała się o córkę

Jak donosi portal WP Gwiazdy, mama Wieniawy miała spore wątpliwości, czy bliska relacja z Baronem wyjdzie jej na dobre. A chodziło głównie o wiek.

Obawiała się, że dzieli ich za duża różnica wieku. Przecież mama Julii jest niewiele starsza od Barona - zdradziła portalowi osoba z otoczenia aktorki.

Jednak gdy tylko mama Julki miała okazję poznać Barona osobiście, natychmiast zmieniła zdanie. 

Zobaczyła, że świetnie się dogadują, a Julia jest szczęśliwa. Baron bardzo się nią opiekuje i łączy ich wspólna pasja - dodaje informator.

ZOBACZ TEŻ: Julia Wieniawa i Baron przyłapani na czułościach. Ich pocałunek był bardzo gorący

Jak się więc okazuje, wiek nie stanowi żadnych przeszkód. A na naszych oczach narodził się właśnie kolejny nowy związek. My już mocno trzymamy kciuki za Julkę i Barona. Najpiękniejsza para polskiego show-biznesu? Oj, oni naprawdę mają szansę znaleźć się w tym plebiscycie na podium. 

DH