Aleksandra Popławska pochwaliła się nagraniem ze spaceru z wilkiem na smyczy. Fani gwiazdy podzieleni. "Nie podoba mi się ten widok"

Aleksandra Popławska pokazała krótkie nagranie z planu nowego sezonu "Watahy". Jej towarzysz niejednego przyprawiłby o ciarki.

Mimo że Aleksandra Popławska od lat lat pojawia się zarówno na małym, jak i dużym ekranie, to upragnioną popularność przyniosła jej dopiero jedna z głównych ról w serialu HBO "Wataha". Aktorka przebywa obecnie w pobliżu granicy polsko-ukraińskiej, gdzie powstają nowe odcinki produkcji. Ostatnio serialowa prokurator Dobosz pochwaliła się nagraniem z planu. Nie wszystkim przypadło ono jednak do gustu.

Zobacz wideo

Aleksandra Popławska spaceruje z wilkiem

Akcja serialu "Wataha" rozgrywa się w Bieszczadach. Jak wiadomo, można tam spotkać niedźwiedzie, ale nie tylko. W nowym sezonie na drodze bohaterów stanie wilk. To właśnie to zwierzę towarzyszyło ostatnio aktorce podczas spaceru na planie zdjęciowym.

Co prawda Aleksandra Popławska podkreśliła w opisie, że woli oglądać dzikie zwierzęta na wolności, a ten konkretny niestety urodził się w niewoli, to w komentarzach i tak zrobiło się nieprzyjemnie. Fani gwiazdy są podzieleni. Jednych zachwyca widok idolki z wilkiem na smyczy, a drudzy są przeciwnego zdania.

Pasuje do pani.
Nie powinno tak być, żeby wilka oswajać z człowiekiem.
Nie podoba mi się ten widok - czytamy w komentarzach.

A Wy co myślicie o wykorzystywaniu dzikich zwierząt w przemyśle filmowym?

Więcej o:
Komentarze (19)
Aleksandra Popławska pochwaliła się nagraniem ze spaceru z wilkiem na smyczy. Fani gwiazdy podzieleni
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 24 razy 18

  Jestem absolutnie przeciw wykorzystywaniu dzikich zwierząt w przemyśle filmowym i w każdym innym. Wilkom i każdemu zwierzęciu należy się szacunek. Wilk nigdy nie będzie dobrze się czuł w niewoli, nawet jeśli w tej niewoli się urodził. Wilk potrzebuje wolności, przestrzeni, swobodnego dostępu do zasobów natury. Najmniej potrzebuje człowieka. Szanujmy zwierzęta, nie krzywdźmy ich, na siłę nie oswajajmy.

 • d.alexa

  Oceniono 16 razy 14

  W zoo w Oliwie (Gdańsk) zastrzelono wilka praktycznie dla zabawy. Wydostał się i biegał po terenie zamkniętego dla zwiedzających zoo. Gdyby nawet uciekł, nikomu by nic nie zrobił. W końcu zostałby złapany. Ale wystarczyło zagrodzić mu drogę taśmami, co było łatwe.

  Jednak wezwano etatowych morderców i strzelali do niego kilkakrotnie, aż zabili. Nawet jeszcze na tym etapie mogli go tylko ranić. Ale nie... ktoś chciał mordować.

  Ja w tym miejscu uświadamiam, że na co dzień gorsze rzeczy się dzieją niż wilk oswojony, pracujący dla filmu. I skoro chcecie działać, to hejtujcie morderców z zoo w Oliwie.

 • Gość: Hanna

  Oceniono 19 razy 9

  Bardzo mi się nie podoba. Wilk to nie jest zwierzę "na smycz". Przykry widok.

 • krzy-czy

  Oceniono 6 razy 4

  ...widok IDOLKI...
  moglibyście się nie wygłupiać.

 • Gość: anna

  Oceniono 7 razy 3

  Nie kazde zwierze urodzone w niewoli da sie zwrocic naturze, ja uratowalam 2 malusienkie popielice, wiem ze sa pod ochrona, wiec kiedy urosly, przezimowaly i obudzily sie na wiosne wypuscilam je na strych domu bo balam sie je poprosu zostawic na zewnatrz, do dzis mieszkaja u mnie, schodza na dol po jedzenie, nie mam serca ich nie karmic bo byc moze nie umieja zdobyc same pozywienia, a wiec mieszkaja tak juz 3 lata, sa wolne ale i tak przychodza de reki <3 <3 <3

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  A wykorzystywanie koni dla rozrywki ,to ok?

 • Gość: Gaja

  Oceniono 1 raz 1

  Przecież są, w naszych polskich hodowlach też, piękne wilczaki czechosłowackie. Wyglądają zupełnie jak wilki i zachowują się jak wilki, a są psami. Nie można zamienić tego prawdziwego wilka na wilczaka?

 • Gość: zosia

  Oceniono 3 razy 1

  o co chodzi? przecież wyraźnie napisała,że ta smycz jej nie pasuje i wolałaby go widzieć wolnym. Jest tresowany, wychowany przez człowieka. trudno. dla idei wypuścić ? noooo, kaman, nie histeryzujcie

 • Gość: star

  Oceniono 5 razy 1

  Gwiazda? Uśmiałem się ....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX