Weronika Marczuk jest zakochana. Od wielu lat ma stałego partnera. Zdradziła, kim jest

Weronika Marczuk w wywiadzie dla "Vivy!" opowiedziała, czym obecnie się zajmuje. Ujawniła również, że od siedmiu lat jest zakochana w Polaku.

Weronika Marczuk kilka lat temu wycofała się z show-biznesu. Długo nie pojawiała się na czerwonych dywanach i nie udzielała wywiadów. Jednak niedawno odwiedziła "Taniec z gwiazdami" i zasiadła na widowni programu. Z pewnością ma do niego sentyment, gdyż sama w 2011 roku brała udział w show, a jej tanecznym partnerem był Jan Kliment, z którym zajęła trzecie miejsce.

Weronika Marczuk jest w stałym związku

Gwiazda niedawno udzieliła wywiadu "Vivie!". Dziennikarka zapytała Weronikę wprost, dlaczego zniknęła z mediów?

Uważasz, że jak ktoś nie pokazuje się na ściankach, to znika?  - zapytała zdziwiona. - Rzadko się pojawiam zamierzenie, ale pracuję, żyję i mam się dobrze. Bo życie w dwóch krajach i pomiędzy nimi jest bardzo ciekawe.

Marczuk opowiedziała, że pracuje w polsko-ukraińskiej izbie gospodarczej, dlatego większość czasu spędza w Kijowie. Ponadto jest prezesem spółki i szefową Ambasady Przedsiębiorczości Kobiet. Jednak regularnie bywa w Polsce, gdzie mieszka jej rodzina.

Mamy w Polsce swój dom i mam tu mamę, która większość roku przebywa w Polsce. Niestety, wielką stratą jest śmierć ukochanego taty, który odszedł prawie dwa lata temu - powiedziała Weronika dla "Vivy!"

Dziennikarka postanowiła dowiedzieć się nieco więcej o tym, jak układa się życie prywatne byłej żony Cezarego Pazury.

Mogę powiedzieć tylko tyle, że bardzo dobrze. Jestem z kimś od siedmiu lat. To Polak - poinformowała.

Myślicie, że Weronika powróci jeszcze do polskiego show-biznesu?

JP

Więcej o:
Komentarze (6)
Weronika Marczuk jest zakochana. Od wielu lat ma stałego partnera. Zdradziła, kim jest
Zaloguj się
 • elenem

  Oceniono 15 razy 11

  Tak trzymać Weroniko. Nie wszystko na sprzedaż.

 • Gość: ggggg

  Oceniono 8 razy 4

  gó... to mnie obchodzi

 • Gość: mix

  Oceniono 15 razy 3

  Pamiętam, jak była jurorką "You Can Dance". Nie mam do dziś pojęcia, co zdecydowało o tym, że zasiadła w jurorskim fotelu. Może fakt, że po przyjeździe do Polski tańczyła na rurze, ale mniejsza o to. Kiedyś jednemu z uczestników programu, niepogodzonemu z werdyktem powiedziała: "wyszła z ciebie ta polska żółć". A z niej co wyszło, gdy agent Tomek płacił jej pod stołem w restauracji pieniędzmi spakowanymi do torebki po perfumach?

 • Gość: mary

  Oceniono 4 razy 0

  gratulacje

 • Gość: Janusz Aron

  Oceniono 12 razy 0

  Jak ona może być zakochana wPolaku? Statystycznie do biały heteroseksualny mężczyzna, konserwatywny katolik, wyborca PiS, wrogi wobec kobiet, gayów, a jego przodkowie mordowali Żydów w Oświęcimiu.

 • Gość: jaki

  Oceniono 11 razy -5

  ona w nim zakochana od 7 lat. a on w ogóle o tym wie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX