Dziennikarz zapytał Barona o Wieniawę. Julka powinna być zadowolona z tej odpowiedzi

Baron niby nie chciał komentować związku z Julią Wieniawą, ale zapytany przez dziennikarza o nowy związek przyznał, że jest w nim szczęśliwy.
Zobacz wideo

Julia Wieniawa i Baron spotykają się od jakiegoś czasu, ale dopiero w miniony czwartek pierwszy raz poszli jako para na medialną imprezę. Aktorka konsekwentnie wymigiwała się z odpowiedzi na pytania o swojego partnera, a on?

Baron o związku z Julią Wieniawą

Dziennikarz Wideoportalu próbował podejść Barona na pokazie Magnum i zapytał go, komu będzie kibicował na wybiegu. Pytanie było podchwytliwe, bo gwiazdą wieczoru była m.in. Wieniawa. Muzyk mógł udzielić tylko jednej odpowiedzi:

Będę oczywiście kibicował Julii Wieniawie, ale tak samo będę kibicować Julce Kuczyńskiej, mojej serdecznej koleżance. Jestem bardzo ciekawy tego wydarzenia.

Potem reporter zadał już bardziej bezpośrednie pytanie: czy Baron jest szczęśliwy z Julką?

Każdy rozsądnie myślący człowiek dąży do szczęścia, ja jestem szczęśliwy, wierzę, że Julka również - powiedział Baron.
 

Pierwsze doniesienia o tym, że Wieniawa i Baron się spotykają pojawiły się kilka tygodni temu, gdy okazało się, że razem spędzają wakacje na Wyspach Zielona Przylądka. Niedługo potem przestali się ukrywać, publikując pierwsze wspólne zdjęcie na Instagramie.

Julia Wieniawa i Aleksander Baron na imprezie MagnumJulia Wieniawa i Aleksander Baron na imprezie Magnum KAPIF.pl