Ojciec Meghan Markle prawdopodobnie nigdy nie pozna swoich wnucząt. Królewski biograf nie widzi najmniejszej szansy

Meghan Markle w kwietniu po raz pierwszy zostanie matką. Wydawało się, że będzie to doskonała okazja do pojednania się ze swoim ojcem. Królewski biograf nie ma wątpliwości, Thomas Markle nigdy nie pozna dziecka swojej córki.

Meghan Markle od kilku lat nie utrzymuje kontaktów ze swoim ojcem. 73-letni Thomas Markle nie był zaproszony na książęcy ślub, a o ciąży córki dowiedział się z mediów. Sporo osób zastanawiało się, czy mężczyzna zbliży się do córki, kiedy ta zostanie matką. Szanse są nikłe.

Zobacz wideo

Thomas Markle nie pozna swoich wnucząt?

W najnowszym filmie dokumentalnym "Meghan i Harry: Historia królewskiego dziecka" wystąpił Duncan Larcombe. Królewski biograf odniósł się do konfliktu Meghan ze swoim ojcem. Powiedział on wprost, że księżna Sussex nigdy nie przedstawi swojego potomka Thomasowi Markle.

Nie wyobrażam sobie, że Thomas Markle kiedykolwiek będzie w stanie spotkać swojego wnuka lub wnuczkę - powiedział Larcombe.

Co ciekawe, to samo dotyczy Samanthy Markle, przyrodniej siostry Meghan. Odkąd 54-latkazaczęła publicznie szkalować Meghan Markle, stała się wrogiem rodziny królewskiej. Żona księcia Harry'ego może obecnie liczyć wyłącznie na wsparcie swojej mamy.

AD