Angelina Jolie przekłada rozwód z Bradem, bo chce do niego wrócić? Robi wszystko, by Pitt dał jej drugą szansę

Powrót Brangeliny? Jak się okazuje, nie wszystko jest stracone. Angelina robi wszystko, by znowu być z Bradem.

Angelina Jolie i Brad Pitt uchodzili swego czasu za jedną z najgorętszych par w Hollywood. Czar uleciał w momencie, gdy aktorka we wrześniu 2016 roku złożyła pozew rozwodowy. Ich batalia sądowa trwa do dziś. Najpierw nie mogli się dogadać ze względu na podział majątku, a potem przez to, że Jolie zażądała wyłącznego prawa do opieki nad dziećmi. Zagraniczne media donoszą jednak, że aktorka odwleka rozwód, ponieważ chce uratować swój związek z Pittem.

Zobacz wideo

Jolie chce wrócić do Pitta?

Odkąd para się rozstała, obojgu przypisywano już romanse z innymi gwiazdami Hollywood. Najnowsze doniesienia amerykańskiej prasy rzucają jednak nowe światło na ich relację. Jak się okazuje, Angelina Jolie opóźnia kolejne sprawy rozwodowe, bo liczy na to, że uda jej się odbudować związek z Bradem Pittem.

Angelina wyjaśniła Bradowi, że chce uratować związek. Pragnie, żeby znów byli rodziną. Właśnie dlatego utrudnia mu każdy szczegół ich rozwodu – relacjonuje "The Sun".

A co na to aktor? Ponoć nie jest zachwycony i marzy o tym, żeby mieć już za sobą rozwód z Angie. Przypomnijmy, że para rozstała się już trzy lata temu, jednak w świetle prawa nadal są małżeństwem. Chcielibyście, żeby do siebie wrócili?