Eva Mendes na spacerze z córkami. Obie przepiękne. Dobre geny robią swoje. A sama aktorka? Nawet w dresie wygląda olśniewająco

Eva Mendes została przyłapana przez fotoreporterów na spacerze z córkami. Esmeralda i Amada są owocem związku aktorki z Ryanem Goslingiem.
Zobacz wideo

Eva Mendes i Ryan Gosling są ze sobą od 8 lat i tworzą jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Mimo że nigdy nie zalegalizowali swojego związku, razem wydają się być bardzo szczęśliwi. Są rodzicami dwóch córek, 4-letniej Esmeraldy i prawie 3-letniej Amady. 

Oboje bardzo strzegą swojego życia prywatnego. Swoich pociech nie ciągają na ścianki, ani też nie robią sobie z nimi sesji zdjęciowych do magazynów czy kampanii reklamowych. O tym, jak wyglądają dziewczynki możemy dowiedzieć się jedynie ze zdjęć paparazzi.

Eva Mendes na spacerze z córkami

Kilka dni temu paparazzi przyłapali aktorkę wraz z córkami na ulicach Los Angeles. Aktorka była ubrana w zwykły, szary dres, a mimo to wyglądała olśniewająco. Co do pociech... widać, że urodę dziewczynki odziedziczyły po rodzicach.

Patrząc na te fotografie nie mamy wątpliwości, że Eva znakomicie sprawdza się w roli mamy.

 

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.