To nie pierwsze spotkanie Magdy z "Big Brothera" z showbiznesem. W Anglii ma bardzo znanego współlokatora

Magda Wójcik, która bierze udział w programie "Big Brother" przyjaźni się z Patrykiem Spikerem z "Warsaw Shore". Mają wiele wspólnych zdjęć.

"Big Brother". Jedną z najbardziej lubianych lokatorek domu Wielkiego Brata jest Magda Wójcik z Londynu. Kobieta nie jest aktorką, ani modelką, ale show-biznesie obracała się jeszcze przed udziałem w reality show. Jakiś czas temu donosiliśmy o tym, że 31-latka przyjaźni się z Maffashion i Dawidem Kwiatkowskim.

ZOBACZ TEŻ: "Big Brother" powrócił, a tam... koleżanka Maffashion i znana blogerka. To zupełnie inny program niż 17 lat temu

Jak się okazuje, powyżej wymienieni to nie jej jedyni przyjaciele z "branży". Magda ma także bliską relację z Patrykiem Spikerem, nowym uczestnikiem programu "Warsaw Shore" emitowanego na MTV. Mężczyzna, podobnie jak ona, mieszka w Londynie. 

Magda z "Big Brothera" przyjaźni się ze Spikerem z "Warsaw Shore"

Na Instagramie chłopaka nie brakuje ich wspólnych zdjęć.

Wiedzieliście, że się przyjaźnią?

Kim jest Magda Wójcik z programu "Big Brother"?

Magda Wójcik wychowała się w Kielcach. Zaraz po ukończeniu liceum i zdaniu matury wyprowadziła się do Wielkiej Brytanii. Studiowała w Szkocji biotechnologię żywności i uzyskała tam dyplom magistra. Pochodzi z dobrze wykształconej rodziny - jej ojciec jest lekarzem, a matka wykładowcą. Wielką pasją Magdy jest moda, dlatego marzy o stworzeniu autorskiej kolekcji ubrań. Obecnie mieszka i pracuje w Londynie. Przyznaje, że dobrze się tam czuje, ponieważ stolica Wielkiej Brytanii jest miastem tolerancyjnym.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o: