Emil Haidar zabrał głos w sprawie upokarzających go zdjęć. W sprawie o gwałt reprezentować będzie go żona Giertycha

Doda została oskarżona przez Emila Haidara o to, że to ona upubliczniła sekstaśmy byłego partnera. Sprawa ma trafić do sądu. Głos zabrał pełnomocnik piosenkarki, który zapewnia, że jego klientka nie ma z tym nic wspólnego.

Kilka dni temu po raz kolejny wybuchła afera z udziałem Emila Haidara i Dody. Mężczyzna zawiadomił prokuraturę, że jest przez nią szantażowany. Rzekomo to właśnie Doda miała ujawnić kompromitujące go sekstaśmy. Piosenkarka wyśmiała jego zarzuty i zapewniła, że nie wie, skąd pojawiło się zdjęcie, na którym widać, że ktoś penetruje go analnie wibratorem. Teraz zabrał głos i wszystko wskazuje na to, że znowu spotkają się w sądzie.

Zobacz: Doda szantażowała byłego partnera sekstaśmami? Sprawa trafiła do prokuratury, a piosenkarka już komentuje

Zobacz wideo

Doda upubliczniła sekstaśmy Emila Haidara?

"Super Express" podaje, że prokuratura od roku nie ustaliła jednak, gdzie nagranie powstało. Jednak Haidar zapewnia, że nagrano go w 2015 roku na Seszelach, gdzie wybrał się z partnerką w pierwszą wspólną podróż. W rozmowie z "Faktem" twierdzi, że był to gwałt, i że wie, kto za tym stoi:

Potwierdzam, że dowody w sprawie o gwałt są w rękach organów ścigania. Zostały znalezione podczas zatrzymań w 2017 roku. Miały je osoby, które przesłuchiwano w sprawie szantażowania mnie - wyznał.

Miał zostać odurzony, a następnie wykorzystany seksualnie. Jest pewny, że nagrany film od samego początku miał być wykorzystany do szantażu. Nie zamierza tej sprawy odpuścić i z pomocą mecenas Barbary Giertych, która została jego pełnomocniczką, złożył pozew do sądu. W protokołach sądowych widnieją osoby: Doda, jej mąż Emil S. oraz Jerzy Ch., Marek W. i Jacek M. Sprawę skomentował też mecenas Adam Gomuła, reprezentujący piosenkarkę. Zapewnia, że nie było żadnego gwałtu na Seszelach.

Pani Dorota nie ma absolutnie nic wspólnego z tym zdjęciem. (...) Wszelkie możliwe nośniki elektroniczne pani Doroty były zabezpieczone w momencie jej zatrzymania w listopadzie 2017 r. Po dokładnym zapoznaniu się przez policję z tymi materiałami absolutnie żadnego materiału o jakichkolwiek treściach związanych z osobą powoda nie ujawniono. Ostatnie publikacje są próbą odwrócenia uwagi od rzeczywistych problemów związanych z powstaniem takiego zdjęcia i treści na nim ujawnionych. Takie treści nie stawiają w korzystnym świetle, stąd próby odwrócenia uwagi i przedstawienia siebie jako ofiary zdarzenia - skomentował sprawę w "Super Expressie".

Jak poinformowała Doda na swoim InstaStories, pierwsza rozprawa odbędzie się dopiero po wakacjach. Jesteście ciekawi, jak to się skończy? Co o tym myślicie?

Wpis DodyWpis Dody Fot. dodaqueen/Instagram

Wpis Dody o sekstaśmieWpis Dody o sekstaśmie Fot. dodaqueen

Wpis DodyWpis Dody Fot. dodaqueen/Instagram

AW

Więcej o:
Komentarze (182)
Emil Haidar zabrał głos w sprawie upokarzających go zdjęć. W sprawie o gwałt reprezentować będzie go żona Giertycha
Zaloguj się
 • yenk

  Oceniono 133 razy 113

  Szczerze mówiąc kompletnie mnie nie interesuje co kogo rajcuje w łóżku. Grunt, żeby nikomu nie działa się krzywda. Nie wiem czy Haidara kręcą takie rzeczy, czy ktoś go faktycznie zgwałcił - dla mnie to bez znaczenia. Natomiast upublicznianie takich rzeczy jest obrzydliwie, podobnie jak publiczne komentowanie kwestii intymnych, zwłaszcza w sposób tak hejterski jak robi to "doda". Tutaj wyłazi w całej okazałości jej PRYMITYWIZM, absolutne PROSTACTWO. Oto mamy łapanie się mediów za wszelką cenę, zwłaszcza że muzycznie leży i kwiczy. Brawo "doda", stajesz sie PATOINFLUENCERKĄ.

 • Gość: Weryk

  Oceniono 124 razy 92

  DNOda albo DNOrota. Nowa ksywa tej "artystki". Faktycznie, pod wzgledem przekrętów wykazuje się ogromną inwencją twórczą. Przy aresztowaniu okazało się, że ona trzyma w domu nagrania na wszystkich swoich byłych. Nienormalna baba, mściwa i podła. Nie czuje, że żyje, jak Nie jest z kimś w konflikcie.

 • elasp

  Oceniono 126 razy 90

  Bardzo niesmaczne i żałosne zachowanie p. Rabczewskiej.

 • Gość: una

  Oceniono 123 razy 71

  Dziwi mnie ,że taka osoba jak Doda jeszcze jakoś funkcjonuje w show-biznesie. Ona od początku swojej bytności była i jest zdemoralizowana do szpiku kości. Dziwię się,że są jeszcze osoby, które chcą z nią rozmawiać albo chociażby stawać do wspólnych zdjęć. To,że ta dziewucha jakimś sposobem wygrywa procesy nie świadczy o tym ,że jest niewinna. Ona doskonale wie jak wygrywać . Ma godnego siebie adwokata na usługach, faceta , który był karany przez radę adwokacką za fabrykowanie dowodów i inne takie. Niektórzy wyrafinowani i doświadczeni przestępcy wiedzą jak uniknąć kary i wykorzystywać różnego rodzaju kruczki prawne do tego aby nie pójść do paki. Mam nadzieję,że w końcu sprawiedliwości stanie się za dość i ta dziewucha zapłaci za swoje przestępstwa. To ,że jeszcze nie poniosła kary, działa na nią jak i na jej mało rozgarniętych umysłowo fanów jeszcze bardziej demoralizująco.

 • Gość: loda

  Oceniono 71 razy 51

  Nie wnikam kto tam ,kogo i czym gwałcił natomiast komentarze i całe eploi tej dziewuchy jest po prostu straszne, obleśne i tak denne,że szkoda gadać...i ona nagle udaje,że jest damą ,namaszczoną dobrem...i organizuje koncert przeciw nienawiści...pytam tylko,czy ten koncert organizowałać również w analnym napięciu prosta dziewucho?

 • Gość: R.M

  Oceniono 103 razy 49

  Jakim trzeba być wstrętnym i podłym człowiekiem, żeby to zrobić swojemu narzeczonemu,a kiedy ją zostawił. ....szantażować go.....wierzę jemu...mam nadzieję, że bladź zostanie wreszcie ukarana za wszystko co zrobiła innym....karma do niej wróci

 • Gość: mumia

  Oceniono 64 razy 44

  I po co ona rżnie wielką twardzielkę? Jak ją doprowadzili w kajdankach do prokuratury, to wychodziła stamtąd wypacykowana jak gejsza i z okularami wielkości paneli słonecznych, żeby ukryć zaryczną gębę, a teraz podskakuje niczym wesz na grzebieniu i robi dobrą minę do złęj gry. Już lepiej zamknęłaby tę swoją niewyparzoną paszczę, bo strzela sobie po kolanach z tego swojego IQ kaliber 156...

 • Gość: wykształciuch

  Oceniono 62 razy 42

  Ta pani ma, podobno, jakieś wysokie IQ a nie potrafi postawić spacji, przecinka, "prosze". Jak dla mnie, baba z gminu.

 • Gość: Izyda

  Oceniono 44 razy 40

  A w ostatn numerze Wprost pani Doda na kilku stronach wywiadu ubolewa nad wszechogarniajacym hejtem, opowiada pieknie o wierze i wartosciach i przekonuje jak to bardzo sie zmienila i jakim tetaz jest porzadnym czlowiekiem...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX