Pamiętacie Isis Gee? Dzisiaj wygląda zupełnie inaczej. Trudno w to uwierzyć, ale jej usta są jeszcze większe

Isis Gee, która teraz każe się nazywać Tamara Gee, przez lata przeszła ogromną metamorfozę. Celebrytka, która próbowała swoich sił w polskim show-biznesie zmieniła się nie do poznania. Aż trudno uwierzyć, że to naprawdę ona.
Zobacz wideo

Tamara Gee znana jest głównie ze swojego kontrowersyjnego wyglądu. Dziś chętnie chwali się na Instagramie swoimi pełnymi biodrami, ogromnymi ustami i gigantycznym biustem, który w zeszłym roku jeszcze bardziej powiększyła. Jednak nie tylko on przeszedł zmianę. Spójrzcie na jej twarz. Wygląda jak żywa lalka i ma nienaturalne rysy twarzy.

Isis Gee już nie ma. Jest Tamara Gee

Gee nie ukrywa, że uwielbia poprawiać urodę i zmieniać części swojego ciała. Rozmiar zwiększyły jej usta, które teraz są wręcz ogromne, oraz jej nos nie wygląda tak, jak kilka lat wcześniej. Do tego przesadziła z wypełniaczami i całkowicie utraciła mimikę twarzy, a jej czoło w ogóle się nie marszczy. Kilka lat temu postanowiła wykorzystać swoją miłość do urody i stworzyła markę kosmetyczną NEBU Milano. Dziś ma 47 lat, ale przez zabiegi plastyczne w ogóle nie wygląda na swój wiek.

Amerykańska piosenkarka, która tak naprawdę nazywa się Tamara Gołębiowska, zaistniała w polskim show-biznesie w 2007 roku, kiedy pojawiła się w 6. edycji "Tańca z Gwiazdami". Partnerował jej Żora Korolyov. W tym samym roku nieżyjący Robert Leszczyński na łamach tygodnika 'Wprost' nazwał ją transseksualistką. Ostatecznie jednak przegrał sprawę o zniesławienie i musiał przeprosić za swoje słowa. Gee, wtedy jeszcze znana jako Isis, reprezentowała nasz kraj podczas 53. Konkursu Eurowizji w 2008 roku. Na Instagramie zapowiedziała, że pracuje nad nową płytą.

Zobaczcie, jak dziś wygląda. Jak oceniacie jej przemianę?

Tamara Gee w 2007 roku i aktualnieTamara Gee w 2007 roku i aktualnie Kapif.pl, Instagram.com/ tamara.gee.music

 
 
 
 
 
 

AW