Cichopek na "wieczornej randce z mężem" w klinice dentystycznej. Dokładnie pokazała, jak sama robi swój makijaż. Krok po kroku

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel uchodzą za jedno z najbardziej zgranych małżeństw w polskim show-biznesie. Para znów pokazała się razem na salonach.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są parą od 14 lat. Ich związek narodził na planie "Tańca z gwiazdami", a para do dziś nie stroni od błysków fleszy. Zakochani chętnie pozują razem na okolicznościowych ściankach. Nie inaczej było wczoraj.

Randka Cichopek i Hakiela

We wtorek w Warszawie odbyło się uroczyste otwarcie nowej kliniki dentystycznej Warsaw Dental Center. Aktorka uznała najwyraźniej, że to dobra okazja, aby zabrać swojego ukochanego na randkę. Tak przynajmniej napisała na swoim profilu na Instagramie. Trzeba przyznać, że to dość oryginalny pomysł na wspólny wieczór.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na randceKatarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na randce Instagram/katarzynacichopek

Jak się okazuje, Cichopek nie skorzystała z pomocy wizażystek i sama umalowała się na randkę z mężem. Nagranie z przygotowań znalazło się na jej InstaStories.

Spodziewaliście się po niej takich umiejętności?

Więcej o:
Komentarze (5)
Cichopek na "wieczornej randce z mężem" w klinice dentystycznej. Dokładnie pokazała, jak sama robi swój makijaż. Krok po kroku
Zaloguj się
 • Gość: amp

  Oceniono 4 razy 4

  W tej klinice, tej Warsaw Dental Centre mowia po angielsku czy wystarczy po polsku?

 • Gość: GdzieWesele.pl

  0

  Jestem pod wrażeniem umiejętności :D

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 0

  brawo cipotek !!!!---ale nie wiem za co .

 • Gość: 228

  0

  Ech...

 • Gość: motorzysta

  Oceniono 3 razy -3

  Crazy Frog ma facjate jak lampa od Junaka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX