Krupińska pokazała zdjęcie z dzieckiem. W komentarzach burza. "Ze swoimi dziećmi zdjęć nie wstawiasz, ale z innymi to już tak?". Odpowiedziała

Paulina Krupińska opublikowała zdjęcie, które zaskoczyło niejednego użytkownika Instagrama. Znana modelka pozuje na nim z małym chłopcem. Do tej pory była Miss Polonia stroniła od zdjęć ze swoim potomstwem. Co się zmieniło?

Paulina Krupińska do tej pory konsekwentnie dbała o to, aby nie pokazywać twarzy swoich dzieci w mediach społecznościowych. Należy do grona mam, które dbają o ochronę wizerunku swoich maluchów, jak Anna Lewandowska czy Małgorzata Socha. Paulina Krupińska jednak kilka dni temu zaskoczyła swoich fanów, publikując zdjęcie z małym chłopcem, którego twarz jest całkowicie widoczna. Fani zarzucili jej podwójne standardy.

Paulina Krupińska opublikowała zdjęcie z dzieckiem. Fani są zaskoczeni

"Mój słodziak Antoś" - podpisała zdjęcie była Miss Polonia. Z komentarzy pod fotografią wynika, że wielu obserwujących jej konto uznało, że widoczny na zdjęciu chłopiec to dziecko celebrytki. Niektórzy komentujący stwierdzili także, że jest on podobny do męża gwiazdy, Sebastiana Karpiela-Bułecki. "Super że nie pokazujesz dziecka od tyłu jak robią to niektóre tzw.gwiazdy", "Piękności, do tatusia podobny", "Czysty ojciec" - piszą użytkownicy Instagrama, żyjący w przekonaniu, że Krupińska pokazała swojego synka.

 

Tylko kilka osób zwróciło uwagę na to, że widoczny na zdjęciu chłopiec nie jest synem Pauliny Krupińskiej, a jej chrześniakiem. Dziecko uwiecznione na zdjęciu jest zdecydowanie za małe, by być dzieckiem byłej Miss Polonii jest mamą dwójki dzieci - prawie czteroletniej Antoniny oraz dwuletniego Jędrzeja. Do tej pory modelka stroniła od publikacji zdjęć swoich pociech, a jeżeli to robiła, dbała o to, aby maluch był widoczny z tyłu lub z boku, ale nigdy z przodu. To dlatego ostatnie zdjęcie Pauliny Krupińskiej wywołało tyle emocji.

Pod zdjęciem nie zabrakło głosów krytyki. Niektórzy fani zarzucają modelce, że nie pokazuje swoich pociech, ale nie ma problemu z tym, żeby publikować fotografie cudzych dzieci. Czy to oznacza, że była Miss Polonia stosuje podwójne standardy?

Zawsze mnie dziwiło, że osoby publiczne ze swoimi dziećmi zdjęć nie wystawiają, ale brata/sąsiadki/koleżanki pokazują chętnie??

Paulina Krupińska nie odniosła się do takiego zarzutu pod tym konkretnym zdjęciem. Wcześniej jednak zdarzało się jej pokazywać małego Antosia i również wtedy fani pytali, jak to działa - cudze dziecko pokazuje, a swojego nie. Krupińska tak wtedy tłumaczyła swoje postępowanie:

Jego mama pozwala, my natomiast zdecydowaliśmy się nie pokazywać twarzy naszych dzieci - napisała Krupińska pod innym zdjęciem Antosia.

Jednak nie wszyscy są przekonani do tej argumentacji:

Ja też tego nie rozumiem. Inne dzieci pokazywać to owszem, a o prywatność swojego się dba
Jeśli swoje się chroni to dlaczego innych wystawia na widok publiczny... co mama chce to niech robi sama
Trochę dla mnie niepojęte, ze bez oporów pokazuje Pani zdjęcie innego dziecka a swoich nie - mnożą się komentarze pod fotografiami Krupińskiej i Antosia.

A jakie jest wasze zdanie?