Netflix pokazał zwiastun filmu o Beyonce. Premiera "Homecoming" jeszcze w tym miesiącu

Netflix pokazał pierwszy zwiastun dokumentu o słynnym występie Beyonce na festiwalu Coachella. "Homecoming" zobaczymy na platformie już w przyszłym tygodniu.

Pierwsze informacje na temat tego, że Netflix przygotował dokument o koncercie Beyonce, pojawiły się zaledwie kilka dni temu. Początkowo pokazano tylko tytuł filmu napisany charakterystycznym fontem. Fani szybko połączyli fakty i kolorystykę i domyślili się, że "Homecoming" będzie filmem o Beyonce. Teraz udostępniony został pierwszy zwiastun dokumentu, a na dodatek wyznaczono premierę całej produkcji. "Homecoming" trafi na platformę Netflixa w środę 17 kwietnia.

Film dokumentalny o Beyonce - o czym jest film "Homecomig"?

"Homecoming" to film dokumentalny przedstawiający przygotowania Beyonce do występu na festiwalu muzycznym Coachella, który odbył się w 2018 roku. Piosenkarka wykonała wtedy 26 piosenek, a na scenie towarzyszyła jej prawie setka tancerzy, mąż Jay-Z oraz piosenkarki z jej poprzedniego zespołu Destiny’s Child.

 

W produkcji zobaczymy m.in. zdjęcia i wywiady nagrane z piosenkarką i jej otoczeniem. Zgodnie z zapowiedziami Netflixa film ma pokazać widzom jak dużo pracy i emocji trzeba było włożyć w realizację tak dużego projektu. Tytuł dokumentu nawiązuje do programu stypendialnego zainicjowanego przez piosenkarkę.

Koncert na festiwalu Coachella w amerykańskim Palm Springs był historyczny z jeszcze jednego powodu:  Beyonce jest pierwszą czarnoskórą kobietą, która została headlinerem tego festiwalu.

Zobacz wideo