Rodzina "Czarnej Mamby" powiększy się. Iwona Pavlović potwierdza najnowsze doniesienia

Jurorka "Tańca z gwiazdami" w ostatnim wywiadzie potwierdziła radosne nowiny. Rodzina Iwony Pavlović już niebawem się powiększy - "Czarna Mamba" zostanie babcią!

W wywiadzie dla magazynu "Twoje Imperium" jurorka "Tańca z gwiazdami" potwierdziła najnowsze doniesienia prasy. Okazuje się, że rodzina Iwony Pavlović się powiększy: na łamach gazety tancerka przyznała, że niedługo zostanie babcią!

Ivona Pavlović potwierdza radosne nowiny - jurorka "Tańca z gwiazdami" wkrótce zostanie babcią

Jurorka, która od lat ocenia występy celebrytów w "Tańcu z gwiazdami", we wrześniu tego roku będzie obchodzić dziesiątą rocznicę małżeństwa z Wojciechem Oświęcimskim. Razem z mężem wychowują trójkę jego synów: Kubę, Łukasza i Krystiana. Tancerka wielokrotnie zapewniała o dobrych relacjach z dziećmi partnera.

Powoli szykujemy się do nowej roli. Mam nadzieję, że znakomicie się w niej sprawdzimy oboje - Iwona Pavlović cieszy się.

Wraz z mężem Wojciechem Oświęcimskim zapowiada, że jako dziadkowie będą rozpieszczali swojego wnuka.

Wcześniej Ivona Pavlović była żoną Arkadiusza Pavlovicia - para poznała się na zgrupowaniu tanecznym, byli małżeństwem przez 19 lat.

 

Ivona Pavlović od 2003 roku występuje w polskiej telewizji. W 2005 roku została jedną z jurorek programu "Taniec z gwiazdami", który początkowo transmitowany był przez telewizję TVN. Od 2014 toku zasiada też w jury tego samego programu, którego prawa do nadawania wykupiła telewizja Polsat.

Zobacz wideo